top of page

Reunión Regional AMPAC

Público·240 Miembros

[volný, uvolnit!!] Hradec Králové Slavia koukněte se 6 prosince 2023

8. 1. 2023 — První zápas zimní přípravy zvládli. Fotbalisté Slavie porazili v neděli na tréninkovém hřišti v Edenu Hradec Králové 1:0, když jedinou ...

(směje se) Nevím, jestli to říkají proto, že jsem fakt hrál dobře. (směje se) Patnáct dvacet let dozadu by hokej se mnou nejspíš rozebírali o dost podobněji, ale asi už ví, že já bych to takhle rozebírat nechtěl. (usmívá se) Každopádně jsem nadšený z toho, že na hokej chodí. Moc rád je tam při zápasech mám. Havlíčkův Brod letos začal novou kapitolu pod vedením Miroslava Třetiny a Lukáše Endála. Jaké to je, když jsou vaši dlouholetí kamarádi zároveň vašimi nadřízenými? Bereme to hodně kamarádsky, ale je jasné, že kluci vůči mně mají nároky a já doufám, že je plním. (usmívá se) Vedle Endyho sedím v šatně, takže se každý den hodně bavíme. Díky tomu vím, kolik práce a energie mu zabere jeho profesionální přístup k tréninkům a k zápasům a zároveň k věcem v kanceláři. Musím říct, že mě až překvapilo, jak náročné je všechno tohle skloubit. Slavia by si zasloužila hrát úplně někde jinde, ale bohužel… Zkrátka to teď je tak, jak to je. Dovedete si představit, že by Pražané sestoupili do 2. ligy? Stát se to klidně může, není od toho daleko. Když jsme hráli extraligu, taky jsme si nemysleli, že můžeme sestoupit a stalo se to. Teď je to hlavně mezi Slavií a Znojmem, přičemž Znojmo mi přijde takové akčnější, podle mě se z toho dostanou. Černý Petr mi aktuálně bohužel vychází na Slavii. „Ve Slavii jsem zažil krásné roky. Když jsem hrával daleko mimo domov, rodiče neměli tolik příležitostí mě při zápasech vidět. Teď to mají na stadion dvacet minut a chodí pravidelně. Vždycky se při rozbruslení kouknu, jestli jsou na svém místě a zamáváme si. (usmívá se) „V kabině jsme jedna rodina, takže nemá cenu dělat zbytečné manýry s vykáním. " A po zápase přijde klasické rodičovské: Honzo, zlepši to? Teď už mi říkají jen: Hrál jsi dobře. Olomouc Slavia přenos živě 12/11/2023 před 2 hodinami 12. 11. 2023 — 2023 — Dynamo ČB Slavia koukněte se 30 Dukla Praha U19 Zbrojovka U19 přenos 2SK Sigma Olomouc - Oficiální web Hradec Králové Slovan ... Hradec Plzeň koukněte se 25 listopadu 2023 1912 25. 11. 2023 — 7. 2023 Plzeň doma podlehla Hradci Králové 1:2, a přepustila tak první příčku tabulky pražské Slavii. „I když je Brno nepříjemný soupeř, má ... Není to jak dnes, kdy v létě vyměníš třeba patnáct hráčů. Tudy podle mě cesta nevede. „Nemyslím si, že jsme finále 2004 prohráli kvůli přesunu do Sazka arény. " Když jste na jaře 2004 titul obhajovali, přesunuli jste se na finále do tehdejší Sazka arény. Nebyl to důvod, proč jste prohráli? Eden je znám svým atypickým úzkým kluzištěm, na kterém jste si dokázali vytvořil tlak. " Současné návštěvy v Kotlině vás asi dost mrzí, že? Je mi to fakt líto. Pamatuju doby, kdy tady na hokej chodilo o poznání víc fanoušků. Ale myslím, že to není problém jen Havlíčkova Brodu. Jasně, v extralize máš velké návštěvy, ale návštěvnost nižších soutěží by potřebovala zvýšit snad všude. Překvapila vás 2. liga v něčem? Ani ne, věděl jsem, co od ní čekat. Dřív jsem se totiž občas chodil kouknout na Letňany. (Živé HD) Zlín Slavia koukněte se 03.12.2023 před 4 hodinami před 3 dny — 2023 — Slavia Praha FC Slovácko 18 FORTUNA LIGA SK Slavia Praha - FK Teplice 18. Zlín · FC Hradec Králové · FC Slovan SK Sigma Olomouc, 8, 18. Klobouk dolů před nimi, jak to zvládají. Snad jim jejich plány vyjdou. Jaké vlastně jsou havlíčkobrodské plány a vize? Myslím, že pokud kdokoliv řídí hokejový klub, vize a plány jsou vždy podobné. To znamená hrát v tabulce nahoře, postoupit do play off a pak případně o ligu výš. Navíc Brod vždycky byl líhní skvělých hokejistů. Soutěž je rychlá, hraje v ní hodně mladých kluků, ale zároveň i zkušení borci. V tréninku si občas ulevíte? Kdybych řekl, asi by v tom nebyl problém, ale hokeji se chci věnovat naplno. Říkám to i klukům, že i když je 2. liga poloprofesionální soutěž, měli by se jí věnovat tak, jak kdyby byla profesionální. Pokud bych měl někam chodit s tím, že si jen tak zahraju, vůbec by mě to nebavilo. Z pohledu profesionální kariéry je vaším osudovým klubem Slavia Praha, že? Stoprocentně! „Když jsme hráli extraligu, taky jsme si nemysleli, že můžeme sestoupit a stalo se to. " Současné postavení Slavie v Chance lize pro vás musí být bolestivé… Strašně mě mrzí, co se v klubu za poslední roky děje a že to tam nefunguje. FC Slavia Hradec Králové Oficiální stránky FC Slavia Hradec Králové. Bohemians Liberec koukněte se živě 2 prosince 2023 před 3 dny — koukněte se živě 11 listopadu Hradec Králové Slovan Liberec koukněte Slavia koukněte se živě 8 října 2023 20. 9 7. 10. 2023 — 2023 — ŽIVÝ ... ODZNAK - SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ. NABÍZÍM ODZNAK VIZ. FOTO. KOUKNĚTE I NA MOJE OSTATNÍ NABÍDKY. N2. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž100 minutČesko - SlovenskoZkrácená repríza21. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž101 minutČesko - MoldavskoZkrácená repríza21. 2023 na ČT sportStopáž209 minutČesko - MoldavskoKvalifikační utkání o postup na EURO 202420. 2023 na ČT sportStopáž121 minutČesko - SlovenskoPřátelské utkání české fotbalové reprezentace do 21 let20. Zlín Slavia on-line přenosu 3 prosince 2023 Sport - ampac 29. 10. 2023 — Zlín · FC Hradec Králové · FC Slovan SK Sigma Olomouc, 8, 18. Slavia Praha koukněte se živě 3 prosince 2023 1. 2023 — Přímý přenos utkání ... FC Hradec Králové - SK Slavia Praha - Fotbal | Česká televizeStopáž132 minutNěmecko - FrancieMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — finále2. 12. 2023 na ČT sportStopáž50 minutEURO 2024 - los základních skupinPřenos losování základních skupin evropského šampionátu2. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž116 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 11. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 2023 na ČT sportStopáž114 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. 2023 na ČT sportStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. Zlín Slavia koukněte se 3 prosince 2023 Streamování 12. 11. 12. 11. 2023 — Slavia Praha FC Slovácko 18 FORTUNA LIGA SK Slavia Praha - FK Teplice 18. Zlín · FC Hradec Králové · FC Slovan SK Sigma Olomouc, 8, 18. Pokud by měli zájem, pomohl bych. " Pokud by se vám Slavia nyní ozvala, pomohl byste? Jasně, neváhal bych. Jak už jsem říkal, ve Slavii jsem zažil krásné roky a pokud by měli zájem, hned bych pomohl. Slavia by se měla pohybovat úplně někde jinde. Velezkušený Jan Novák se po letech vrátil do mateřského Havlíčkova Brodu. | Foto: bkhb. cz Když si pak vzpomenete třeba na jaro 2003 a památné finále s Pardubicemi, člověku možná přijde, že už to ani není skutečnost, že? Jsou to krásné vzpomínky, nikdo mi je nevymaže. Na Slavii jsem zažil fakt nejlepší roky. Tým se moc neměnil, měli jsme díky tomu silné jádro kluků, kteří si šli za svým cílem. Slovácko Hradec koukněte se 04.11.2023 - Warriors Inc. 4. 11. 2023 — Slavia Praha Slovácko koukněte se živě 21 října 2023 (Proud (Proud Hradec Králové koukněte se 4 listopadu 2023 7. 10. 2023 — Od 15:00 ...

Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...

Miembros

• ampac web
  • Hanna Maas
    Hanna Maas
  • Ollimp Tomzon
    Ollimp Tomzon
  • thanh tran
    thanh tran
  • aldy meyad
    aldy meyad
bottom of page