top of page

Reunión Regional AMPAC

Público·195 Miembros

Villarreal Maccabi Haifa uživo gledati 6 prosinca 2023 HD uživo

Maccabi Haifa - gdje gledati uživo na TV-u, izravni prijenos, najnoviji rezultati, sažeci utakmica, besplatni prijenosi.

07. 21:15 Tottenham - West Ham TIP: I X @2. 45 U cetvrtak imamo samo dve utakmice PL na meniju a jedna od njih je upravo i ova u Londonu gde ce se sastati Totenhem i Vest Hem. Misljenja sam da ce svi favorizovati Totenhem ovde ali ne smemo potceniti Cekicare uopste posebno kada imaju Vard Provsa svaki prekid je opasan. Totenhem je petoplasirani sa 27 bodova ali bez pobede na zadnje 4 utakmice, ipak dolaze osokoljeni bodom protiv Sitija na Etihadu pre par dana dok sa druge strane Vest Hem je na dobrom 9. mestu sa 21 bodom. Navikao sam od njih u zadnjih par sezona na los transfer period i lose rezultate generalno ali vremenom su se oni dobro popravili i za sada deluju ok i da mogu napasti Evropu. Na svom terenu su umalo pa perfektni, otvorili su porazom od Zalgirisa ali onda se to lepo poslozilo i imaju ucinak od 5 vezanih pobeda kuci. Barsa sa druge strane drugo mesto, mislim da ce isto i imati na kraju sezone da nece stici Real na prvom ali i da nece pasti dole. U gostima imaju 3 pobede i 2 poraza, ne briljiraju toliko na strani koliko kuci i mislim da vodjeni fantasticnim navijanjem Bolonja nece izgubiti ovaj mec. Uzimam bas kao i Asvel sa produzecima. Dok su u formi Bolonjezi vredi ih probati uvek posebno kuci. U goste im dolazi Brentford kojeg gotivim ali misljenja sam da nemaju sta da traze ovde. Pobedili su Luton za vikend 3-1 ali Brajton je drugi univerzum za tu ekipu. Prosle sezone su odigrali 3-3 na ovom stadionu a u Brentfordu je bilo za domacina 2-0. Interesantno je da je Brajton uputio cak 54 suteva na te 2 utakmice, posebno je upecatljiva ova 3-3 sa 33 upucena suta i velikim posedom lopte. Mislim da ce im se to vratiti u sredu. 05. 01:00 Like (13) Virtus Bologna - Barcelona @2. 15 Bolonja ima fantastican start sezone i upravo ljudi sto su ocekivali od Milana to radi Bolonja. Imaju 7-4 na otvaranju sezone, cetvrtoplasirani su odnosno dele trece i cetvrto mesto sa Monakom. Postigli su konacno i taj gol te sada vise nisu na nuli. Zadnju utakmicu ce resavati sa Panatinaikosom u gostima za prolaz dalje u ligi konferencije tako da ovu utakmicu mogu odigrati za bodove, cast i novac. Viljareal isto tako treba pobedu za da preskoci jedno kolo plej-ofa, prvoplasirani ide u 1/8 finala dok drugoplasirani u 1/16 ali svejedno mislim da nece dobiti ovde uz da im mreza miruje. Za vikend su imali jako tesku utakmicu u Sevilji gde su odigrali jednu tezak mec a rezultat je bio 1:1. Mislim da im nece u fokusu biti da ostanu bez primljenog gola vec da dobiju 3-1, 4-1 i da cemo gledati ofanzivan mec. 05. De Zerbijeva ekipa igra ultra ofanzivan fudbal te nakon fantasticnog drugog dela prosle sezone sada su malo opali. U zadnje 5 utakmice imaju samo 1 trijumf ali i dalje se drze na visoko 8. mesto. Misljenja sam da Galebovi mogu i do viseg plasmana jer se sada vraca Mitoma (igrao malo drugo poluvreme sa Celzijem) a sa njim su daleko opasniji. Utakmice uživo besplatno. Gdje gledati online? (2023)Najvaznije nogometne utakmice ovog tjedna od ponedjeljka do cetvrtka. Predstojece utakmice ovog vikenda od petka do nedjelje. Sto cete pronaci na ovoj stranici? Utakmice uživo prijenos. Prijenos nogometnih utakmica. Nogometne utakmice na TV programima, prijenosi utakmica uživo, rezultati utakmica uživo, utakmice, tablice, rezultati, nogometni video isječci Iznenadit ćete se... Utakmice Uživo Besplatno utakmice uzivo utakmice uživo uzivo utakmice nogomet uživo live prijenosi utakmica utakmica danas uživo utakmice uživo live stream gledanje utakmica uzivo live stream nogomet utakmica uzivo gledanje utakmica uzivo bez registracije Popularni upiti za pretrazivanje besplatno gledanje utakmica uživo utakmice utakmice uživo fudbal live prijenos utakmica 365 live stream uzivo najbolji live stream za nogomet prenos utakmica uzivo utakmice uživo besplatno utakmica uživo utakmice uzivo hrvatska hrvatska maroko tipovi max sport live stream gledanje utakmica belgija kanada tipovi prijenos utakmica live tv sport online streaming gledanje utakmica uzivo hrvatska turska live stream live utakmice utakmice danas uživo utakmice. 05. 02:11 Like (19) 06. 21:00 Makabi ide rasterecen u gostima Viljarealu u zaostalom trecem kolu grupne faze. U ovoj grupi Ren je prvoplasiran sa 12 bodova, prati ga upravo zuta podmornica sa 9, treci je Panatinaikos sa 4 osvojena te zadnji Makabi Haifa sa samo 1. Prosli put kad se sastali i odgrali 2:1 (cetvrto kolo), slavio je Viljareal a Makabi je odigrao jednu od boljih utakmica. Zadnju utakmicu ce resavati sa Panatinaikosom u gostima za prolaz dalje u ligi konferencije tako da ovu utakmicu mogu odigrati za bodove, cast i novac. UEFA odlučila: Do daljnjeg nema utakmica u IzraeluKrovna evropska nogometna kuća UEFA donijela je jedinu razumnu i logičnu odluku - takmičarske utakmice u Izraelu neće se igrati do daljnjeg. S obzirom na rat Izraela i palestinskog Hamasa koji se razbuktao, UEFA je odlučila zabraniti odigravanje bilo kakvih utakmica pod vlastitom ingerencijom u Izraelu. “Nakon detaljne evaluacija sigurnosti na području Izraela, Izvršni odbor UEFA-e odlučio je da se utakmice UEFA-inih takmičenja neće igrati u Izraelu do daljnjeg. Izraelski nogometni savez i klubovi Maccabi Haifa i Maccabi Tel Aviv trebaju predložiti alternativne gradove/stadione izvan Izraela na kojima će odigravati domaće utakmice dok god ova odluka bude na snazi”, izvijestila je UEFA. Pored toga, utakmica Villarreal – Maccabi Haifa u skupini F Europske lige pomaknuta je s 26. [[[UŽIVO PRIJENOS!!]!!]] Villarreal Rennes uživo prijenos 05 — Villarreal, Rennes, Maccabi Haifa, Panathinaikos Grupa G: Roma, Slavia (((Gledati TV>>))) Panathinaikos Villarreal uživo prijenos g prije 10 minuta ... Tip i analiza za Villarreal - Maccabi Haifa | Europe ~ Europa League | Kladionicat1x2. net  Analiza Svi tipovi ovog člana Drugi tipuju Football / Europe ~ Europa League / 06. 12. 2023. 21:00 Villarreal - Maccabi Haifa TIP: GG @1. 93 8/10 Oba tima daju po gol Makabi ide rasterecen u gostima Viljarealu u zaostalom trecem kolu grupne faze. U ovoj grupi Ren je prvoplasiran sa 12 bodova, prati ga upravo zuta podmornica sa 9, treci je Panatinaikos sa 4 osvojena te zadnji Makabi Haifa sa samo 1. Prosli put kad se sastali i odgrali 2:1 (cetvrto kolo), slavio je Viljareal a Makabi je odigrao jednu od boljih utakmica. 01:15 Like (15) Basketball / Europe ~ Euroleague / 06. 20:15 Lyon-Villeurbanne - Maccabi Tel Aviv TIP: K1 @1. 97 Jako simpaticna ekipa sa simpaticnim trenerom, Asvel i Poceko ugostuju ekipu Makabija u svojoj novoj hali. Porazeni su bili prosli put u neverovatnoj utakmici kada smo gledali sve i svasta ali je presudilo to sto Asvel nije pravio faul mislim dva puta na 3 poena prednosti na jednim posedom do kraja meca. Mogu se nadigravati sa bilo kime, prosla nedelja sa Barsom su bili u egalu do sredine 4/4 kada je bilo 84-83 za domacina a na kraju castan poraz 101-92. Vidi se da je hemija i hijerarhija u timu na mozda najboljem nivou timovima EL i mislim da ce u sredu to dokazati. Makabi poremecen jos uvek zbog toga sto ne igraju svoje utakmice kuci i zbog svega sto se desavalo u proteklih mesec i kusur, vidi se to po njihovoj igri da nema vise te agresivne odbrane i da primaju koseve lako. Villarreal CF - Maccabi Haifa Live - Europa League prije 5 dana — Eurosport is your source for the latest Europa League match updates. Get the full recap of Villarreal CF - Maccabi Haifa, complete with ... Viljareal isto tako treba pobedu za da preskoci jedno kolo plej-ofa, prvoplasirani ide u 1/8 finala dok drugoplasirani u 1/16 ali svejedno mislim da nece dobiti ovde uz da im mreza miruje. Mislim da im nece u fokusu biti da ostanu bez primljenog gola vec da dobiju 3-1, 4-1 i da cemo gledati ofanzivan mec. Asvel jedva ceka da namirise krv i mislim da ce De Kolo i kompanija ovo prihvatiti oberucke i uzeti pobedu kuci. 05. 01:19 Like (16) Football / England 1 / 06. 20:30 Brighton - Brentford TIP: 1 @1. 98 Brajton je mozda jedina ekipa u top ligama na svetu da je primio gol u svakoj od odigranih utakmica ( i postigao isto) u dosadasnjem delu sezone. Maccabi Haifa - Villarreal CF Live - Europa League 9. stu 2023. — Eurosport is your source for the latest Europa League match updates. Get the full recap of Maccabi Haifa - Villarreal CF, complete with ... UEFA odlučila: Do daljnjeg nema utakmica u Izraelu 19. lis 2023. — Pored toga, utakmica Villarreal – Maccabi Haifa u skupini F Europske lige pomaknuta je s 26. oktobra na 6. decembar, a dvoboj Maccabi Tel ... (danas) Rennes Maccabi Haifa uživo prijenos gledati 21 rujna (danas) Rennes Maccabi Haifa uživo prijenos gledati 21 rujna 2023 Europska liga - Prijenosi Uživo Nogomet · Sheriff Tiraspol · AS Roma · Servette Geneve FC ... Villarreal - vs Maccabi Haifa rezultati uživo, međusobni Villarreal Maccabi Haifa rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 6. pro 2023. u 20:00 UTC u na Estadio de la Ceramica stadionu, Villarreal, ...

Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...

Miembros