top of page

Reunión Regional AMPAC

Público·195 Miembros

Koper vs Maribor živo online 06.12.2023

pred 9 urami — Celje vs Koper v živo 2 december 2023 FC Koper. DOMŽALE. 15:00. RADOMLJE ... vs Maribor in prenosi v živo online 01. 2023 pred 6 urami — NK ...

TV Prenosi v živo - Športklub, Arena, ŠportTV - Slovenija TV spored - Seznam prenosov tekem v živo - Slovenija, Danes. Nogomet. Jutri od 17:00 | FC Koper - Maribor. Nogomet | Prva Liga Telemach. Košarka. Čet. 7 Dec od ... Sicer je Jovanović zadel v zadnji minuti sodnikovega dodatka, a so po posredovanju sistema VAR gol Aluminija zaradi prepovedanega položaja razveljavili. Koprčani so s šesto zmago skočili na drugo mesto, točko pred Olimpijo in pet za Celjem. Šimundža spregovoril o Iličiću, Maribor bo moral seči v žep Šimundža se je vrnil, Maribor do zmage Ante Šimundža se je z aplavzom publike vrnil na klop Maribora. krogu so tako potrebovali za nekaj dodatne samozavesti in da se približajo vodilnemu Celju na štiri točke. Terensko premoč so imeli od prve minute, vodstvo pa od 15., ko je po prostem strelu kapetana Timija Maxa Elšnika zadel mladi branilec Marcel Ratnik. Je bila pa v 34. minuti znova izigrana Olimpijina obramba. Po globinski podaji ni šlo za prepovedan položaj in za 1:1 je zadel Madžid Šošić. To je bil tudi rezultat tekme. Velika točka za Radomlje. Foto: Filip Barbalić/www. alesfevzer. com Olimpija je imela sicer tudi v drugem polčasu terensko premoč, a so bili bližje golu in zmagi Radomljani. Caio Cruz je Matevža Vidovška skušal premagati s strelom z velike razdalje v 50. minuti, tudi Šošić bi lahko zadel v 77. minuti. [PROST***] Radomlje vs Celje v živo brezplačno je 5 pred 9 urami — (((HD V ŽIVO))) Celje vs Maribor prenos v živo 3 september 2 OLIMPIJA. KOPER. ALUMINIJ. BRAVO. Tabor Sežana vs Mura živo online 22 april 2023 NK ... Celje vs Koper in prenosi v živo online 02/12/2023 Pretakanj pred 4 dnevi — pred 5 urami — NK Celje vs FC Koper in prenosi v živo online 2 december 2023 Gledati televizijo 16. sep. 2023 — (nogomet###) Domžale vs ... Foto: Jure Banfi/alesfevzer. com Ker je Maribor na zadnjih petih tekmah štirikrat izgubil in za vodilnim Celjem zaostajal že za devet točk, je na začetku tega tedna menjal trenerja. Damirja Krznarja je nasledil Ante Šimundža, ki je z Mariborom tako kot igralec kot tudi trener že žel velike uspehe, tudi evropske. Ob prihodu na stadion je prejel glasen aplavz. Usoda pa se je z njim nekoliko poigrala, saj je prvi nasprotnik na začetku njegove nove zgodbe v Ljudskem vrtu Mura, ki jo je pred nekaj sezonami popeljal na slovenski tron. Jan Repas Tekma je bila dinamična od prve minute, v 30. minuti pa so Mariborčani povedli. To je bila res lepa akcija, podal je Marcel Lorber, zadel pa Jan Repas. A veselje je bilo kratkotrajno, saj je samo dve minuti pozneje po samostojni akciji prek več kot polovice igrišča za izenačenje na 1:1 zadel Dardan Shabanhaxhaj. FC Koper - FC KoperLeta 1920 je začel delovati »Circolo sportivo Capodistriano« (Koprsko športno društvo), ki je nato kmalu postal »mestni nogometni klub«. 1920 Največji uspeh so koprski nogometaši v obdobju med obema vojnama dosegli v sezoni 1927/28, ko so napredovali iz 3. divizije prvenstva Julijske krajine pod imenom Unione sportiva Capodistriana (Združenje koprskih športnih društev). 1928 Viri pravijo, da je bil prvi veliki med sosedski derbi med Koprom in Izolo odigran na silvestrovo leta 1935. Leta 1941 je vsa športna dejavnost v mestu, zaradi vojne povsem zamrla. 1935 V mestu sta se oblikovali novi športni društvi Aurora in Medusa, katerih temeljna dejavnost je bil nogomet. Na glavni odmor so kanarčki odšli s prednostjo 3:0. V 44. minuti je zadel še Franjo Prce, kar je njegov prvi gol v slovenski ligi. Kidričani so v drugem polčasu zaigrali bolj odločno, krenili po gol in ga v 59. minuti tudi dosegli. Na 1:3 je z bele točke znižal Gašper Jovan (prekršek za najstrožjo kazen je izsilil Sandro Jovanović), a je le šest minut pozneje Osuji z drugim golom na tekmi razblinil še zadnje dvome o zmagovalcu (4:1). To je bil tudi končni izid tekme. V 12. krogu prve slovenske nogometne lige so vodilni Celjani osmo zmago sezone dosegli nad Bravom (2:1), se je pa poškodoval njihov najboljši strelec Aljoša Matko (počena kost v stopalu). Nato se je zgodila velika vrnitev Anteja Šimundže na klop Maribora. Ta je spet igral z veliko energije in Muro premagal s 3:1. Na prvi nedeljski tekmi so Domžale s 3:0 premagale Rogaško. Novo razočaranje je doživela Olimpija, ki je z Radomljami igrala 1:1. Za konec je Koper s 4:1 premagal Aluminij in je s petimi točkami zaostanka prvi zasledovalec Celja. 1. SNL, 11. krog 2. krog Pokal Slovenije, 1. krog 1. krog: Sobota, 7. oktober: Nedelja, 8. oktober: Sportal Henriques zadovoljen: Čestitke igralcem. Dobri so bili. Napredujejo. Olimpija hitro povedla, po novi napaki v obrambi remizirala Olimpija je na prejšnjih treh ligaških tekmah samo enkrat zmagala, dvakrat vmes izgubila tudi v konferenčni ligi. Trener Joao Henriques je v zadnjih dneh branil in hvalil fante za igro in govoril, da so pod silovitim pritiskom. Zmago proti Radomljam v 12. Rogaška preskočila pokalno oviro, Aluminij izpadel proti tretjeligašu Aluminij želel po Celju in Mariboru premagati še Koper 3:0 že ob polčasu. Foto: www. com V sklepnem dejanju 12. kroga sta na Bonifiki igrala Koper in Aluminij. Koprčani so se zavedali, da v goste prihaja nevaren tekmec. Kidričani so na zadnjih treh gostovanjih na Bonifiki namreč zmagali dvakrat, v zadnjih tednih pa v prvi ligi premagali Celje in Maribor. A hitro je bilo jasno, da tokrat presenečenja ne bo. Koper je že v deveti minuti vodil z 2:0. Zadela sta Timothee Nkada in Bede Osuji. [pazi##] Radomlje Celje v živo online 5 december 2023 - ampac pred 9 urami — Celje vs Koper v živo 2 december 2023 FC Koper. DOMŽALE. 15:00. RADOMLJE vs Maribor in prenosi v živo online 01. 2023 pred 6 urami — NK ... Društvi sta imeli vrsto sekcij in lastne društvene prostore ter sta bili tudi središči družabnega življenja v mestu. 1945 V zimskem premoru prvenstva 1955/56 se je koprska Aurora preimenovala v Nogometni klub Koper. Od leta 1957 do 1965 so si zaman prizadevali za povratek v elitno konkurenco slovenskega nogometa. 1963 Lepše čase prinese leto 1981 z uvrstitvijo v 1. ligo. Po štirih sezonah med elito pod vodstvom zagnanega trenerja Luča Pertiča v sijajnem slogu osvojijo naslov republiških prvakov. V sezoni 1985/86 uvrstitev v drugo ligo nekdanje skupne države. 1985 Koper se v bitki za naslov prvaka SNL pomeril z Olimpijo. (((tv v živo<<))) NK Radomlje NK Celje v živo brezplačno je pred 9 urami — Radomlje Koper v živo brezplačno je 1 oktober 2023 30. sep. 2023 — Prva liga Telemach, NK Maribor Celje. 16. [PRETAKANJE>>] Rogaška Radomlje NZS – Nogometna zveza SlovenijePo porazu na Češkem slovo od Lige B Slovenska ženska nogometna reprezentanca je v zadnjem, 6. krogu lige narodov v skupini B4 v Pardubicah izgubila proti Češki z 0:4 (0:2). S porazom so Slovenke nazadovale v ligo C. 05. 12. 2023 | Prva liga Telemach Pred tekmo: Koper - Maribor Maribor bo na Obali skušal nadgraditi uspeh z derbija. Bo po Olimpiji padel še Koper? Visoka zmaga Celja pri Radomljah Nogometaši Kalcerja Radomelj so v 18. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Celju z 0:4 (0:0). Na Češkem želijo do zmage Ženska članska reprezentanca nocoj od 19. uri igra zadnjo tekmo rednega dela lige narodov. To bo tekma 1. 1. SNL, 17. KROG: DOMŽALESpletni portal za funkcionalnost strani uporablja piškotke. Z nadaljevanjem obiska strani soglašaš z njihovo uporabo. DOMŽALE konec RADOMLJE Prva liga Telemach, 17. krog, Športni park Domžale, 350 gledalcev Nuhanović 5'/ag. več... Krstovski 29', 46' Danes ob 15:00 v živo na www. nkdomzale. si 1 Tratnik Gašper 73 Baš Luka 2 Mutavčič Mirko 3 Marković Stipo 69' 4 Markuš Benjamin 6 Ševelj Vicko 7 Topalović Luka 84' 8 Nuhanović Sandi 5'/ag. 11 Krstovski Mario 25', 29', 46', 65' 9 Kukovec Nino 17 Hodžić Nermin 58' 10 Cerar Luka 46' 28 Perc Nick 65' 24 Vokić Dejan 69' 31 Pišek Jošt 41 N'landu Darly 82' 40 Hempt Lukas 66 Šošić Madžid 69' 77 Šturm Danijel 84' 88 Korun Uroš 35' 99 Bobarić Belmin Prpić Dominik 25' 16 Tiganj Denny 37 Mesarič Patrik 30 Erjavšek Lukas 43 Štiftar Gašper Tilen 18 Stuparević Filip 65' Gorenc Stankovič Tibor 21 Đapo Jan Posavac Franjo 46' 29 Marasovic Sacha 65' 19 Bijelonja Nermin 32 Černe Gašper 84' Pogačar Andrej 82' Biggs Ranaldo 23 Krolo Žan 69' 45 Brecl Amadej 27 Caio Queiroz Oliveira Da Cruz 69' 71 Fazlić Elmedin Jazbec Rok 80 Tolić Tom Alen 84' 70 Babić Matko 90 Husmani Zeni 58', 73' Žaler Žan 69' 94 Makadji Morre Trener: Kosič Dušan Bogatinov Oliver Manjkajo, poškodovani / oboleli Kolobarić, Matičič, Hasanbegović, Repas, Nwankwo in Klemenčič. Radio Koper v živo96. 4 FM Govorna vsebinaV živo MISLIM NATE BUH GoodMinds JAKOB KOBAL Ledena KOALA VOICE NOT DARK YET SEVERA GJURIN ISKRA URBAN&4 Needle in the Hay ELLIOTT SMITH LOST IN THE DREAM The War On Drugs Cornelia and Jane YO LA TENGO No Time To Die BILLIE EILISH Besedna glasbaNoviceSkupnostnaSv. besedna gl. Profil Radio Koper je namenjen poslušalcem na Primorskem in Slovencem v Italiji. (((ŠPORT TV!!!))) Aluminij vs Koper v živo online 26 novembe 26. nov. 2023 — (ŠPORT TV!!!))) Aluminij vs Koper v živo online 26 november 2023 pred 8 dnevi — Suivez le match NK Koper - Bravo en direct LIVE !