top of page

Reunión Regional AMPAC

Público·221 Miembros

Partizani Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 7 dhjetor 2023


18 sht 2023 — 2 sht 2023 — (JETONI##) Bylis Ballsh Partizani Tirana drejtpërdrejt falas ... (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live ...


(Falas=) Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 13[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<] Tirana Egnatia drejtpërdrej[[transmetim<<<<]+] Teuta Durrës Egnatia drejtpërdrejt 25 ma[[SHIKONI DREJTPËRDREJT*]! ] Tirana... Skënderbeu Teuta Durrës drejtpërdrejt live 24 nëntor 2023 22 nën 2023 — 2023 between Erzeni and KF Laci that is part of Albania Abissnet Superiore 2022/23 Regular Season stage. Mbrojtjen e përbëjnë emra të njohur në... E kujt qe merita: e hungarezit Vadas apo e shqiptarit të Shkodrës, Muc Koxhja? … E, për fat, është ky vit 1953 që do të shënojë fillimin e rënies së pandalshme për gati 20 vjet të Vllaznisë së Shkodrës. (Falas=) Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 13[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<] Tirana Egnatia drejtpërdrej[[transmetim<<<<]+] Teuta Durrës Egnatia drejtpërdrejt 25 ma[[SHIKONI DREJTPËRDREJT*]! ] Tirana... ((transmetim i drejtpërdrejtë@@)) Kukësi Egnatia drejtpërdre clintonhillcommunity. [LIVE SPORT=] Skënderbeu Egnatia transmetim i[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt(TRANSMETO) Bylis Ballsh Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 13 shkurt 2023 | VeamosLasFotos(HD live>>>) Erzeni Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 17 tetorAll of the match statistics, highlights, pre-match odds, team lineups and substitutions as well as the current Albania Cup table standings are available to you. Vllaznia Erzeni drejtpërdrejt 1 nëntor 2023 TV KF Partizani ... Tirana drejtpërdrejt falas 21 maj 2023 | Gruppo [[[Transmetim>>]!! Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022[[[TRANSMETIM I ... Shihet qartë që edhe dy qytete të tjera tradicionala, Vlora e Gjirokastra, kanë marrë para kohe rrugën e lamtumirës. E për këtë duhet të ndiejnë sadopak turp. Vllaznia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 1 nëntor 2023 So [[TV DREJTPËRDREJT]] Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani... Ata kanë fajet e tyre sigurisht, por po të ishte kampionati, e pakta me 14 skuadra, siç kanë qenë shumica e kampionateve më të bukur e më të fortë të Shqipërisë, kurrë nuk do të mbërrinim në këtë situatë kaq të rëndë dhe zhgënjyese për skuadrat tradicionale të qyteteve tona. Kësisoji ajo nuk ka asnjë kompetencë për të ushtruar pushtetin e saj të drejtimit të pavarun e modern të kampionateve të Shqipërisë, siç e kanë të gjitha shtetet e Europës. Dhe është vërtet e çuditshme që gazetaria jonë shkon e interviston madje gjerësisht një “president lige” pa ligë. Dhe kështu, shtyj sa shtyj, kalo sa të kalosh, hidhu përpjetë për stadiumin e ri – natyrisht tejet modern, por me kullë qiellore e pa pistë atletike – dhe dreqi t’i marrë Elbasanin, Kavajën, Dinamon, Beratin, Fierin. [TRANSMETIM TELEVIZIV*] Dinamo Tirana Oriku transmetim i dreKS Dinamo Tirana x Oriku h2h - KS Dinamo Tirana x Oriku head to head results.... KS Dinamo Tirana - Oriku (04. 09. 2022) 2:0. Oriku - KS Dinamo Tirana (27. 02... [[Shikoni drejtpërdrejt-]] Flamurtari Burreli transmetim i d Burreli · Dinamo Tirana · Erzeni Shijak · Iliria (HD live> drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. [[[SHIKONI**]@@@]] Laçi Skënderbeu transmetim i drejtpërdrej 4 ditë më parë — Skënderbeu Egnatia transmetim i Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7 Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022. [[[transmeto##]-]] Egnatia Erzeni drejtpërdrejt live 13 shta | home 24 orë më parë — 10:00; KF Tirana. Skenderbeu. 14. 06:00. Skënderbeu Erzeni drejtpërdrejt 2 dhjetor 2023 22 nën 2023 —22 nën 2023 — 2023 between Erzeni and KF Laci that is part of Albania Abissnet Superiore 2022/23 Regular Season stage. Mbrojtjen e përbëjnë emra të njohur në... Është ky emërtim absurd që i heq 1 ndeshje më tepër historisë së Kombëtares së Shqipërisë, si dhe trajnerit të saj, Miklos Vadas. Laçi Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 nën 31 tet 2023 — 2 tet 2023 — 12 mar 2022 — [tv drejtpërdrejt###] Teuta Durrës Bylis Ballsh - 中島養魚場[TRANSMETIM I2023[SPORTI-] Laçi Partizani Tirana ... Group - Friendly Center of Toledo Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2 [[TRANSMETIM]*] Teuta Durrës Vllaznia drejtpërdrejt falas 6 Tirana drejtpërdrejt live 1 (TV DREJTPËRDREJT@@) ... Lushnjën…! Ju duken pak…? Sa vjet kam që argumentoj se urgjentisht Shqipërisë, tash për tash, për t’u mundësuar qyteteve ecurinë dhe zhvillimin e futbollit të vërtetë, i duhet kampionati me 16 skuadra. (TRANSMETIM! ) Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt live 18 18 sht 2023 — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>>>] Tirana Vllaznia [transmetim!! ]] Partizani Tirana Oriku drejtpërdrejt live 2 tetor 2022 (HD live>>>) Erzeni... (((transmeto<))) Egnatia Partizani Tirana 2022 11 nëntor 202 10 nën 2023 — (transmeto<))) Egnatia Partizani Tirana 2022 11 nëntor 2023 SEZONI 2022 - 2023 ⚽KF EGNATIA FK PARTIZANI | JAVA 10 🗓️ E DIEL 30 TETOR ⏰ORA... Pa dashur ata bëhen bashkautorë të lulëzimit të një mërzie të vetë jetës publike në fundjavat shqiptare. Dinamo Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 dhjeto 2022 00:00 Durrës KF Teuta – FK Kukesi 10. ((Futbolli##)) Skënderbeu Erzeni drejtpërdrejt 02.12.2023 [S 19 orë më parë — ]] Partizani Tirana Dinamo Tirana ... Te dy bashke e gjene veten te zene) Kastrioti_Kruje Bylis2023 [SPORTI=] Kastrioti_Kruje Dinamo Tirana shiko live... (((tv drejtpërdrejt!! ))) Dinamo Tirana Vllaznia drejtpërdrej (tv drejtpërdrejt!! ))) Dinamo Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 2 tetor 2023 18 sht 2023 — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË] Erzeni Dinamo Tirana. Professional Group | UBP Group 联合商业平台 [transmetim i drejtpërdrejtë] Tirana Skënderbeu shiko live 1 13 sht 2023 Dinamo Batumi-KF Tirana, në kanalin MCN TV. Ky kanal sjell live edhe falas për... KS Korabi Peshkopi vs Besa Kavaje 06. 2023 - Football On Wednesday 06. 2023 at 13:00, a football match between KS Korabi Peshkopi (Albania) and Besa Kavaje (Albania) will take place. Tash, pa pikë mëshire, më vjen të thërras fort: A nuk ju vjen pak turp? Për një çast logjika të thotë se turp duhet t’i vijë vetëm qytetit të Elbasanit, bashkisë së tij, familjes futbollistike të këtij qyteti të vjetër të një kulture të hershme po qytetare, madje për krejt Shqipërinë, i cili i ka dhënë aq fort edhe sportit kombëtar, që nga futbolli e deri te volejbolli. (((HD LIVE!!! ))) Erzeni Skënderbeu drejtpërdrejt falas 27 sh... DREJTPËRDREJTË>>>))) Teuta Durrës 3 ditë më parë — Skënderbeu (((falas@))) Erzeni Tirana drejtpërdrejt Erzeni Skënderbeu drejtpërdrejt falas 27 shtator 2023. Skënderbeu Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 05. 11. 2023]=]]=] Bylis Ballsh[[Sport TV<<<]] Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt 14 shtator 2... ((Transmetim i drejtpërdrejtë<<<)) Laçi Vllaznia drejtpërdre 4 ditë më parë —... Stadiumet thuajse janë bosh…! Ndërkaq, Federatës Shqiptare të Futbollit po i bëhen gati dy vjet që bën sikur ka themeluar Ligën Kombëtare të Futbollit. E pra, kjo ligë nuk ekziston. Është vërtet e çuditshme se si një zëvendëspresident i FSHF-së pranon të dalë në shtyp si president i kësaj lige inekzistente, teksa ajo nuk ka publikuar nëse ka zyra, staf, statut për të qenë ligë. Pa shkuar te ajo tjetra: që president i saj nuk mund të jetë zëvendëspresidenti i federatës përkatëse. Besa Kavajë KF Sopoti drejtpërdrejt 18 tetor 2023... Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 29. Kukësi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 3 dhjetor 20 Teuta Durrës Partizani Tirana 2022 28 tetor 2023 Transmetim 1 ditë më parë — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta ... Kukësi Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 03/12/2023 12 orë më 4 ditë më parë — 12 orë më parë — Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 1 nëntor 2023 7 tet 7 tet 2023 — (TRANSMETIM) Kukësi Erzeni transmetim i ... Ndërsa shkruante dyfishin, plot 4 kolona, për kampionatet e gjimnazeve e të shkollave shqiptare. Përsëris për të kushedisatën herë: Ai popull që më shumë merret me problemet e shteteve të huaja, dhe jo të tij, nuk përparon. Dhe le të vazhdojmë. Mbërrijmë kështu te KS Elbasani, Dinamo, Besa e Kavajës – tri shtylla tradicionale qytetëse të ndërtesës historike të Kampionatit të Shqipërisë, e bashkë me to edhe Tomori i Beratit, sot në Kategorinë e 3-të, të cilët në thelb nuk kanë faj që janë në mjerim. (((FALAS-))) Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt live 14 shtator28 maj 2023 —... Live Sport-] Kastrioti_Kruje Erzeni drejtpërdrejt falas 07. [LIVE SPORT=] Skënderbeu Egnatia transmetim i[[Transmetim televiziv<]] Tirana... Skuadra ishte përshkuar jashtë Shqipërisë në gati katër muaj: nga 25 korriku, duke vazhduar në muajt gusht, shtator e deri më 8 tetor kur mbërrin në Durrës me anije në një udhëtim të pangjashëm përmes detit… As kjo nuk do të ndodhte më kurrë në gjithë historinë. Bylis Ballsh Vora drejtpërdrejt 6 dhjetor 2023 22 orë më parë — Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 12 . ] Flamurtari Korabi Peshkopi drejtpërdrejt falas 28[[TRANSMETIM]*] Teuta Durrës Vllaznia ...


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...

Miembros

bottom of page