top of page

Reunión Regional AMPAC

Público·238 Miembros

KF Ulpiana Vjosa drejtpërdrejt live 7 dhjetor 2023 Shiko Tv


8:03KF Vjosa - KF Ulpiana (pjesa 2). Apr 29, 2023 · 2.8K views. 48:58. KF Vjosa - KF Ulpiana (pjesa 1). Apr 29, 2023 · 2K views. 51:44. KF Arberia - ...Facebook · FC Vjosa - Shtime · 21 maj 2022


5 goals in7Matches under 2. 5 goals in90 min. Time without scored goal45 min. Time without conceded goal Onix No team standings! Llapi Kosovo - Superliga 2023/2024AbbreviationsMarked rows1champions league qualification2europa conference league qualification3europa conference league qualification Statistics for last 10 matches Over/Under goals in matchesOver/under 1. 5 for all goals in matchesOver/under 1. Kosovar Cup KF Llapi, 2: 1, KF Kika. 10:30, Prizreni, 1: 5, FK Onix Banje. KC. 2-4. 05. 12. 20. Premtim Jakupi - Detailed stats A, FC Llapi, (8. Squad: 1, Starting eleven: 0, Substituted in: 0, On the bench: 1, Suspended: 0, Injured: 0... Onix vs Llapi teams information, statistics and resultsCookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies. Mobile or small screen device detected! Please choose website version: back to top Onix soccer, footballOnixnameKlub Futbollistik Onix Banjëcountry Kosovo Llapi soccer, footballLlapinameKlubi Futbollistik Llapi Podujevëcountry Kosovo Onix Llapi Matches Kosovo - FA Cup 2020/2021 2020-12-16 details Kosovo - FA Cup 2020/2021 2020-12-16 detailsKosovo - FA Cup 2019/2020 2019-11-28 detailsKosovo - FA Cup 2018/2019 2018-11-27 details Team form Kosovo - Superliga 2023/2024 2023-12-02 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-11-26 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-11-11 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-11-05 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-11-02 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-10-29 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-10-22 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-10-08 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-09-30 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-09-27 details Statistic facts of last 10 matches Onix 1. LIVE - VJOSA vs BASHKIMI | KF VJOSA drejtpërdrejt - Shtime 8:03KF Vjosa - KF Ulpiana (pjesa 2). Apr 29, 2023 · 2.8K views. 48:58. KF Vjosa - KF Ulpiana (pjesa 1). Apr 29, 2023 · 2K views. 51:44. KF Arberia - ...Facebook · FC Vjosa - Shtime · 21 maj 2022 Ballkani iu fal golit të Albion Rrahmanit për të kaluar pengesën Malisheva. 21-vjeçari dërgoi topin në rrjetë 11 minuta përpara fundit të ndeshjes, duke kualifikuar ekipin nga Suhareka në tetë ekipet më të mira të Kupës. Prévisions du match KF Drenasi vs FK Onix Banje Obtenez des prévisions fiables du match KF Drenasi vs FK Onix Banje 03 Apr 2022, des conseils d'expert et une analyse approfondie KF Llapi. Drita e Ballkani sigurojnë çerekfinalet, Prishtina ia del me vuajtje - shqipDrita, Ballkani dhe Prishtina janë tre skuadrat e tjera që janë kualifikuar në çerekfinalet e Kupës së Kosovës, pasi të njëjtën gjë kishin bërë një ditë më parë edhe Gjilani, Ulpiana, Onix Banje dhe Ramiz Sadiku. Nesër në program është Ferizaj-Llapi. Drita ishte skuadra që e zgjidhi më lehtë sot, pasi mposhti skuadrën e Fushë-Kosovës me rezultatin 5-0. The game was played on 01/04/2023 at 13:00, and the implied winner probabilities were: 52. 5 goals for Onix onlyOver/under 2. 5 for all goals in matchesOver/under 2. 5 goals for Onix onlyOver/under 3. 5 for all goals in matchesOver/under 3. 5 goals for Onix onlyGeneral goal characteristicsOdd/even goals in matchesGoals in the minutes betweenTime of first goal in matchesWinner after playng minutes Over/Under goals in matchesOver/under 1. 5 goals for Llapi onlyOver/under 2. 5 goals for Llapi onlyOver/under 3. 33Average scored goals per match2. Kosovar Cup Over/Under Stats - Kosovo Kosovar Cup Over/Under Stats. 2022/2023. Jump to Section. Over 0. 5+ Goals%. Over Onix Banjë. 1. 100. 3 KF Ballkani. 3. 4 Drita. 5 Liria. 2. 100. Kupa e Kosovës/ Prishtina, Drita dhe Ballkani kualifikohen në çerekfinaleKupa e Kosovës/ Prishtina, Drita dhe Ballkani kualifikohen në çerekfinale E Diel, 06 Shkurt 2022, 20:29 Prishtina, Drita dhe Ballkani, janë 3 skuadrat e radhës, që kualifikohen në çerekfinalen e Kupës së Kosovës. Prishtina nuk e kishte të lehtë ndaj Drenicës, por pas 120 minutave lojë, ia doli të kalonte më tej. Drita nuk e diskutoi kualifikimin për asnjë moment, teksa shkatërroi me shifrat e thella 5-0 Fushë Kosovën. KF FC Vjosa - Shtime - Direkt | KF Flamurtari - Facebook 1:07:02KF Vjosa - KF Ulpiana (pjesa 1). Apr 29, 2023 · 2K views. 51:44. KF KF Arberia - KF Vjosa LIVE. Apr 15, 2023 · 1.3K views. 53:01. KF VJOSA - ...Facebook · FC Vjosa - Shtime · 30 tet 2022 Thursday 2 December 2021. 10:30, KF Drita, 1: 0, KF Drenasi. 10:30, Liria, 2: 4, KF Dukagjini. 90 3. 44 92. 92% BC. Game Sport 1. 82 3. 75 3. 30 89. 35% Bettilt BlueChip Betibet 1. 68 3. 24 2. 90 80. 08% Highest Odds Lowest Odds Average Odds 1. 81 3. 25 KF Feronikeli KF Onix Banje Tips No selections found, yet Match review Last update: 27 Nov 23 OBA The Football match between KF Feronikeli and KF Onix Banje has ended 3 0. Cuculi e zhbllokoi ndeshjen me penallti, kurse Muja realizoi dy herë, ndryshe nga Simonovksi dhe Jashari që shënuan nga një gol. Phoenix Banjë vs. Ballkani - 24 November 2022 17 nën 2022 — Phoenix Banjë vs. Ballkani - 24 November 2022 - Soccerway. Score/Time, Away team. 16/12/20, CUP · Phoenix Banjë · 2 - 4 · Llapi. 01/12/21... KF Onix Banjë 2 - 4 · FC Llapi Besianë · Kupa e Kosovës 2021/22. ug Predictions today Live Not Started Finished Download LivesoccerUg Android app for easy access to scores and predictions Order by:time | league Refresh | Kosovo Cup fixturesKosovo Cup upcoming fixtures07/12/2023 KF Ulpiana -:- KF Vjosa 06/12/2023 KF Rahoveci -:- KF Prishtina 06/12/2023 FK Liria -:- Rilindja 1974 06/12/2023 KF Drenica Skenderaj -:- KF Ballkani 06/12/2023 KF Ramiz Sadiku -:- KF Gjilani 06/12/2023 Flamurtari -:- KF Dukagjini 06/12/2023 KF Fushë Kosova -:- KF 2 Korriku 06/12/2023 Vllaznia -:- Trepca 89 06/12/2023 Vellaznimi Gjakova -:- KF Ferizaj 06/12/2023 KF Feronikeli -:- Istogu 06/12/2023 KF Dardana -:- KF Drita 05/12/2023 KF Llapi -:- Phoenix Banje 05/12/2023 Malisheva -:- KF Kika Kosovo Cup finished scoresft 05/06/2023 KF Prishtina 2:0 KF Gjilani ft 19/04/2023 KF Prishtina 6:0 KF Vushtrria ft 19/04/2023 KF Gjilani 1:0 KF Llapi ft 05/04/2023 KF Vushtrria 1:2 KF Prishtina ft 05/04/2023 KF Llapi 1:2 KF Gjilani ft 15/03/2023 KF Vushtrria 1:0 KF Behar Vitomirica pp 15/03/2023 Trepca 89 p:p KF Gjilani ft 15/03/2023 KF Llapi 2:2 Malisheva ft 15/03/2023 KF Prishtina 2:0 KF Ballkani ft 16/03/2022 KF Llapi? :? KF Gjilani ft 16/03/2022 KF Ballkani? :? KF Prishtina ft 16/03/2022 KF Drita? :? KF Ulpiana ft 16/03/2022 Kek-U? :? KF Ramiz Sadiku ft 07/02/2022 KF Ferizaj 0:2 KF Llapi ft 06/02/2022 KF Ballkani 1:0 Malisheva ft 06/02/2022 KF Fushe Kosova 0:5 KF Drita ft 06/02/2022 KF Prishtina 1:1 KF Drenica Skenderaj ft 06/02/2022 FK Fushe Kosova p:p KF Drita ft 05/02/2022 FK Onix Banje 3:3 Kek-U ft 05/02/2022 KF Ulpiana 1:1 KF Arberia ft 05/02/2022 KF Gjilani 2:1 KF Dukagjini ft 05/02/2022 KF 2 Korriku 1:6 KF Ramiz Sadiku ft 02/12/2021 KF Drita p:p KF Drenasi ft 02/12/2021 FK Liria 2:4 KF Dukagjini ft 02/12/2021 Kek-U 1:0 KF Trepca Mitrovice ft 02/12/2021 Flamurtari p:p KF Ferizaj ft 02/12/2021 KF Arberia p:p KF Vitia ft 01/12/2021 KF Feronikeli p:p KF Fushe Kosova ft 01/12/2021 A&N 0:1 KF Gjilani ft 01/12/2021 KF Drenica Skenderaj p:p Vllaznia ft 01/12/2021 KF Besa Peje p:p KF Prishtina ft 01/12/2021 Malisheva 1:0 Istogu ft 01/12/2021 KF Ulpiana 3:0 Vellaznimi Gjakova ft 01/12/2021 KF Rahoveci p:p KF Ballkani ft 01/12/2021 KF Llapi 2:1 KF Kika ft 12/05/2021 KF Dukagjini p:p KF Llapi ft 21/04/2021 KF Llapi 2:2 KF Prishtina ft 07/04/2021 KF Prishtina 2:3 KF Llapi ft 07/04/2021 Istogu 1:2 KF Dukagjini ft 07/04/2021 Istogu 1:2 KF Dukagjini © 2021 Livesoccer. KF Ulpiana vs KF Vjosa live score,prediction() Where to watch KF Ulpiana vs KF Vjosa online?AiScore provides KF Ulpiana vs KF Vjosa(2023/12/07) live score tracker,h2h,prediction,match stats,lineups. [[SHIKONI DREJTPËRDREJT-]''] Llapi Onix Banje 2022 5 dhjetorA, FC Llapi, (8. ) KF Onix Banjë · KF Onix (30. ) 2:4, on the bench. Squad: 1, Starting eleven: 0, Substituted in: 0, On the bench: 1, Suspended: 0, Injured: 0... Ballkanin e ka ndihmuar sulmuesi i ri Albin Rrahmani, i cili ndëshkoi Malisheven, ish-skuadrën ku ai ka spikatur vjet. Prishtina është çliruar vetëm në fund, pasi Kreshnik Uka i Drenicës i ndëshkoi i pari. Një penallti në shtesë u kthye në gol nga Besnik Krasniqi, kurse më pas Sylley shënoi në shtesa golin e fitores që e kualifikoi skuadran kampione në fuqi të Kosovës në çerekfinalet e kupës. KF Ulpiana vs KF Vjosa Shtimë live score, H2H and lineups KF Ulpiana KF Vjosa Shtimë live score (and video online live stream) starts on 8 Oct 2023 at 13:00 UTC time in First League, Group B, Kosovo. 67Average conceded goals per match67%Chance to score goal next match100%Chance to conceded goal next match0Number of clean sheet matches1Failure to score matches2Matches over 2. 5 goals in1Matches under 2. 5 goals in44 min. Time without scored goal0 min. Time without conceded goal 1. 2Average scored goals per match0. 9Average conceded goals per match70%Chance to score goal next match60%Chance to conceded goal next match4Number of clean sheet matches3Failure to score matches3Matches over 2. Live Sports Today | livesoccer. ug05 Dec 01:32 (Europe/Helsinki) Live Sports Today | livesoccer. Linku ku mund ta ndiqni transmetimin e... - FC Vjosa - Shtime 2 maj 2021 — https://youtu.be/7RTzwuNMI-g · YOUTUBE.COM. KF Dardania - KF Vjosa LIVE ULPIANA - VJOSA Live Pj 2 · YOUTUBE.COM. ULPIANA - VJOSA PJ 2.


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...

Miembros

 • ampac web
 • thanh tran
  thanh tran
 • aldy meyad
  aldy meyad
 • Snehal Kulkarni
  Snehal Kulkarni
 • brob brob
  brob brob
bottom of page