top of page

Reunión Regional AMPAC

Público·195 Miembros

[sledovat živě<<<] Česko Slovinsko on-line přenosu 5 prosince 2023

28. 3. 2009 — Dobrý den, vítejte u on-line přenosu zápasu Slovinsko - Česko 3. kvalifikační skupiny pro MS ve fotbale 2010. Utkánízačíná ve 20:45. 0.

MS hokej 2023 živě: Česko vs. Slovinsko dnes livestream 18. 5. 2023 — Online přenos si pustíte jak na počítači, tak na mobilních zařízeních prostřednictvím vyladěné aplikace. Bavit se můžete také u live sázek, noví ... Tentokrát od modré hodně tvrdě pálil Miha Verlič. 56:40' Zkušený útočník Slovinska Robert Sabolič po přechodu do pásma okamžitě pálil z mezikruží, Vejmelku naštěstí trefil do přilby! Tahle střela neměla vůbec špatné parametry. 56:16' Špaček hledal při přečíslení tří na dva někoho na druhé straně, než se ale rozhodl pro nahrávku, byl už v příliš velkém úhlu, a puk tak zachytil brankář Gračnar. 55:38' Slovinci jsou pozorní a při sebemenším českém zaváhání přeberou puk do svého držení. Jedné z mnoha takových chyb mohl využít Jan Urbas, jehož pokus tahem byl vyražen do ochranné sítě. Po dalším reklamním brejku se bude vhazovat po pravici Vejmelky. 55:16' Tentokrát snažení našich reprezentantů zastavuje zakázané uvolnění. 54:31' Češi mají kotouč na svých holích ve vlastní třetině a chystají se založit další útočnou akci. Slovinci se tak ujali puku a vyrazili ještě rychle vpřed, zatímco český útočník ke všemu ztratil rovnováhu a spadl na mantinel. 19:20' Ohrožení mohla přinést střela Jordána od modré, poskakující kotouč však do bezpečí fotbalovým způsobem dostal jeden z bránících Slovinců. 19:00' Probíhá poslední minuta třetí třetiny. 18:50' Žiga Pance umotal Košťálka, jemuž kotouč dokonce prohodil mezi nohama, a z úhlu se dostal před českou bránu. Česko - Slovinsko 6:2. Dvě třetiny trápení, Kubalík Dvě třetiny trápení, Kubalík hattrickem řídil obrat. 18. května 2023; 941. Česká reprezentace musela proti Slovinsku otáčet nepříznivé skóre. ČT sport – Česká televize ... on-line přenosy? Video. ČT sport Plus: Kde najdete všechny on-line přenosy? Sportovní program České televize sjednotil název pro své on-line přenosy, jejichž ... Česko - Slovinsko 0:3, Ostrava - Mistrovství Evropy mužů 15. 9. 2021 — Ať už sledujete online přenos doma, v práci, na zahradě, nebo kdekoliv jinde, z Ostravar Arény vám ještě jednou přeji krásný zážitek! Za malou ... Dál už ovšem nic nevymyslel, celá akce tak stejně záhy skončila. 34:17' Dnes do čtvrté pozice přeřazený Martin Kaut byl znovu u puku. Tentokrát se snažil Gračnara překvapit ranou z úhlu, hůl do střely mu ale vložil na poslední chvíli jeden z bránících hráčů a kotouč tak skončil až v ochranné síti. 33:53' Kaut chtěl najet sám středem s pukem do pásma, při míchání jej ale nechal nešikovně za sebou, a celá akce se tak výrazně zpomalila. 33:42' Hraje se znovu před Vejmelkou, po zákroku při střele Ajoše Crnoviče se bude v české třetině vhazovat. 33:10' Žiga Jeglič nevěděl co s pukem po přejezdu modré, a tak jej tahem lehce nahodil na Vejmelku. Norsko - Česko | ONLINE hokej | 20.5.2023 11:20 20. 5. 2023 — Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:20. Zdravíme z Rigy Vstup do utkání českému týmu nevyšel a Slovinsko vedlo 2:0. Češi ... Přesilovou hru zužitkoval ranou z pravého kruhu Dominik Kubalík. Další třetina začne přibližně v 17:04. Střely v zápase po 2. třetině: 24:17 Střely za 2. třetinu: 13:7 40:00' Druhá třetina skončila. 39:30' K životu vstřelená branka probudila také přítomné fanoušky Česka. 39:08' Jakub Flek možná sám neví jak, ale skrze pár nahodilých odrazů a propadnutí kotouče třeba mezi nohami jednoho ze Slovinců se dostal až do slušné šance, když střílel ze středu útočného pásma. Těsně však netrefil bránu soupeře. 57:49' HATTRICK! Závěrečný nápor se konat nebude. Češi ve vlastní třetině vybojovali kotouč, na pravém křídle měl spoustu času DOMINIK KUBALÍK a český útočník odkrytou klecí nepohrdl. Asistence: Jakub Zbořil. 57:30' Gračnar míří na střídačku, Slovinci v šesti! 57:26' Další nebezpečné zakončení ze slovinských hokejek. 21:46' Opuštěný kotouč ve střední třetině si našel Jakub Flek. Tomu se podařilo rozkmitat své rychlé nohy natolik, že se dostal před slovinského obránce a zakončoval bekhendem. Gračnar si ale střelu pohlídal a utěsnil všechny případné skulinky. 21:36' Košťálek vybruslil hlouběji do útočného pásma a snažil se přihrát přes osu na druhou stranu kluziště, v cestě puku však stáli hned čtyři Slovinci, a tak pas svého adresáta pochopitelně nenalezl. 20:45' Na druhé straně zahrozil ranou z vrcholu pravého kruhu Magovać, Vejmelkovu klec ovšem o kousek minul. [[ŽIVÉ HD!]] Nizozemsko Česko přenos živý 04.12.2023 Tento č před 1 dnem — Slovinsko Severní Irsko Přímý přenos 7. Česko Dánsko přenos Nizozemsko Česko on-line přenosu 2 Živý přenos zdarma nabídne Česká televize. Česko Moldavsko on-line přenosu 20 listopadu 2023 20. 11. 2023 — 2023 — Sledujte on-line přenos z utkání kvalifikace o postup na fotbalové mistrovství Evropy 2024 mezi Českem a Moldavskem. SLEDOVALI JSME: Slovinsko - Česko 0:0 28. 3. 2009 — Dobrý den, vítejte u on-line přenosu zápasu Slovinsko - Česko 3. kvalifikační skupiny pro MS ve fotbale 2010. Utkánízačíná ve 20:45. 0. Radiožurnál Sport | Český rozhlas První české sportovní rádio v síti DAB+, na internetu i v mobilu. Poslouchej zimní olympiádu z Pekingu živě! Pokusil se překvapit Vejmelku bekhendovým zakončením k tyči, ten měl však všechny mezírky spolehlivě ucpané. 18:30' Kombinace Čechů byla znovu bez střelby, pak navíc na útočné modré o kotouč přišel Martin Kaut a červenobílí tak museli útočnou třetinu vyklidit. 17:36' Kundrátek bekhendem vzduchem nahodil do útočného pásma, jenže povedený tento přechod vůbec nebyl a touš si hned převzali Slovinci. 17:13' Prolomit střelecké trápení se Česku nedaří ani po rychlé akci z levé strany. Prudkou střelu Gračnar ukryl ve výstroji. 16:12' Tvrdá rána Bina Mašiče prošla přes dva české hráče a už už směřovala do brány! Naštěstí ji svým tělem zastavil Jiří Smejkal. Záznam utkání Česko – Slovinsko - ČT sport - Česká televize ... přenos utkání základní skupiny Mistrovství světa v házené žen 2023. Program ON-LINE: Dění v zimních sportech. 15:45' Prolomit trápení českého týmu mohl ranou z velké blízkosti Kubalík, ten ovšem minul a rychle se jelo na druhou stranu. Tam měl velké problémy s tečovanou ranou od modré Vejmelka, nakonec si ale krkolomným zákrokem poradil. 15:30' Snad poprvé za celý zápas se trochu ozývají čeští fanoušci. I oni jsou však evidentně zaskočeni českou hrou a aktuálním stavem. 14:50' Bez přípravy vypálil Tomáš Dvořák, zadák Pardubic ale střílel ze záklonu a navíc trefil prvního bránícího hráče. 14:07' Laxnost české obrany! Až k Mihu Verličovi doskákal ledabyle nahozený kotouč a Slovinec, jenž se rázem s pukem ocitl sám u české brány, se pokusil rychle vymotat před Vejmelku a přidat třetí slovinskou trefu. Naštěstí pro národní tým byl však rychle pod tlakem a nedokázal si puk zpracovat tak, jak by si nejspíš představoval. Živé přenosy zdarma | Sledujte sport online | TV Tipsport Sledujte na TV Tipsport exkluzivně online přenosy ze všech zápasů Tipsport extraligy a české fotbalové ligy. slovinská liga. 13:00. Načíst další (12). 14:00.