top of page

Reunión Regional AMPAC

Público·246 Miembros

(SLEDUJTE ONLINE) Hradec Slavia Praha koukněte se živě 6 prosince 2023

před 3 dny — Fastav Zlín Slavia Praha přenos živě 3 prosince 2023 Volný, uvolnit před 12 hodinami — FC FASTAV Zlín. Zlín. Slezský FC Opava. Opava, 2:3.

Na branku Micka van Burena pak navázal i Jurečka, nicméně jeho trefa z 21. minuty byla kvůli ofsajdu odvolána. Také další příležitosti měli jen domácí fotbalisté, ale další branka jim dosud nebyla přána. Do kabin se tak odchází za velmi těsného stavu. STATISTIKY PRVNÍHO POLOČASUDržení míče: 77% - 23%Střely celkem: 5 - 0 (z toho na bránu: 2 - 0)Rohové kopy: 5 - 0Ofsajdy: 1 - 0Fauly: 4 - 5Žluté karty: 0 - 1 46. Začátek druhého poločasu. Střídání Hradce Králové: odchází Václav Pilař, přichází Petr Juliš. 47. Důrazný Kučera povalil Zafeirise, čímž se provinil proti pravidlům. Slavia - Hradec Králové 2:0. Sešívaní v pohodě dokráčeli k úvodní výhře v sezóně | Aktuálně. czDobrý den, vítejte při sledování on-line přenosu z utkání prvního kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Hradcem Králové. Úvodní výkop je naplánován na sobotu 22. července v 18 hodin. Slavia Slavia nastupuje bez letních posil. Mojmír Chytil zahájí utkání jen mezi náhradníky. Slavia Praha je favoritem dnešního utkání a také celého ročníku Fortuna:Ligy. Příliš ochotně šel na trávník Christos Zafeiris, který si narazil s Van Burenem a hodlal si vykoledovat penaltu. Hlavní rozhodčí zůstal neoblomný. 69. Ani Jakub Kučera dnes neskončí bez žluté karty. Kousek od poloviny hřiště si totiž pomohl faulem. 70. Slavia navyšuje své vedení. Po centru od rohového praporku byly v pokutovém území Hradce velké zmatky, které musel na branková čáře řešit Bajza. To se sice povedlo, ale míč se vrátil k MOJMÍRU CHYTILOVI, jenž jej zblízka na druhý pokus dostal za záda gólmana. 72. [fotbal] Hradec Králové Sparta koukněte se živě 8 října 2023 8. 10. 2023 — před 8 hodinami — [HODINKY]+] Hradec Sparta koukněte se živě 08/10/2023 Živý přenos fotbalového utkání Fortuna:ligy mezi AC Sparta Praha a ... Jeho pohotová rána putovala mimo potřebný prostor. 43. S blížícím se závěrem poločasu už Slavia nikam moc nespěchá. Přesto domácí drží míč v pohodě na svých kopačkách. 44. Centr z volného kopu propadl k Jurečkovi, jenž míč hlavou posunul před Ogbua. Domácí stoper neváhal se zakončením, ale tvrdou ranou trefil jen blokujícího soupeře. 45. Šikovným lobem do pokutového území se prezentoval Zafeiris. K ohrožení gólmana Bajzy tentokrát nedošlo, ale Slavia by zřejmě přeci jenom přidala druhou branku ještě před koncem poločasu. Zlín Slavia přenos živý 03.12.2023 Dnes před 3 dny — Zlín Slavia přenos živý 03.12.2023 Dnes Živý přenos utkání české Fortuna ligy mezi SK Slavia Praha a FC Zlín dne 06.08.2023 zdarma. Po ťukesu Zafeirise s Van Burenem šel míč k Jurečkovi, jenž razantní střelou rozvlnil síť za zády gólmana Bajzy. Jenže domácí kanonýr byl o kousek v ofsajdu. 23. Václav Pilař sice odehrál míč, ale přitom vzal i nohy jednoho z domácích. Slavia tak znovu získává volný kop, tentokrát jen u poloviny hřiště. Fortuna:Liga živě: Slavia - Hradec Králové - Aktuálně.cz Slavia Praha je favoritem dnešního utkání a také celého ročníku Fortuna:Ligy. Sešívaní už jsou dva roky bez titulu, což budou chtít v letošním ročníku ... Tam však zasáhla hradecká defenzíva. 50. Vašulín se sice dostal hluboko na útočnou polovinu, ale u postranní čáry byl zdvojen a nezískal pro Hradec ani vhazování. 51. Petru Julišovi je odmáván ofsajd, čímž prozatím končí ofenzivní choutky hostujících fotbalistů. 52. Vlček si narazil se spoluhráčem a rázem byl v dobré pozici pro finální přihrávku. Zprava však nacentroval pouze vysoko nad bránu. Slavia Praha Viktoria Plzeň koukněte se živě 05/11/2023 před 6 dny — 24. 9. 2023 — [ŽIVÝ PŘENOS>>>]]!!] Plzeň Pardubice koukněte se 24.09.2023 Fortuna liga: Sparta Praha vs. Viktoria Plzeň v livestreamuHegr, 15. Slavia zahajuje druhý poločas stejně jako zakončila ten první, tedy pohodovou kombinací. 48. Dobrou myšlenku měl Schranz, jenž poslal přízemní přihrávku do pokutového území. Jenže Mick van Buren měl k míči daleko. 49. Střelec dosud jediné branky to udělal fantasticky, když si pohrál se soupeřem a přichystal zajímavou přihrávku na hranici vápna. Ten byl sice z úhlu, ale přesně míč naservíroval na nohu MICKA VAN BURENA, jehož zakončení šlo přesně ke vzdálenější tyči. 6. Domácí pokračují v aktivitě a dále drží míč na svých kopačkách. Votroci zatím jen pobíhají kolem kombinujících soupeřů. 7. Obraz hry se ani s postupujícími vteřinami nemění. Pražané se mezitím znovu nastěhovali na útočnou polovinu. 8. Matěj Jurásek se pokusil o průnik na levé straně, avšak tam mu vystavil stopku jeden z hostujících beků. Protiakce Hradce nepřinesla nic zajímavého. Na vzdálenější tyči se k zakončení prodral Adam Gabriel, který si však při hlavičce pomohl faulem. Střídání Slavie: odchází Matěj Jurásek, přichází Ondřej Lingr. 62. Střídání Slavie: odchází Václav Jurečka, přichází Mojmír Chytil. Střídání Slavie: odchází Ivan Schranz, přichází Lukáš Provod. 63. Van Buren neprošel přes Čecha a hosté na chvíli mířili dopředu. Vše utnul dobře postavený Vlček. 64. Ladislav Krejčí si vykoledoval žlutou kartu, když zbytečně dohrál Zafeirise. 65. K rohovému praporku si sice seběhl Lingr, ale jeho prudká přihrávka si našla cestu pouze do rukavic brankáře Bajzy. 66. A naprosto totožně dopadla i přihrávka Zafeirise, který hledal kolmicí Mojmíra Chytila. 67. Sheriff Slavia Praha živě 30 listopadu 2023 Sport před 8 hod před 5 dny — před 8 hodinami — [ŽIVÉ HD===] Sheriff Slavia Praha on-line přenosu 30 listopadu 2023 29. 10. 2023 — SK Slavia Praha - fotbal B - Bohemians ... 54. Vlček teď musel zabrat i směrem dozadu, aby odzbrojil rozběhnutého Vašulína. Hradec se přesto dostává k vhazování na útočné polovině. 55. A právě Vašulín se po centru dostal k zakončení hlavou. To proskákalo jen vedle Kolářovy brány. 56. Přihrávku do strany nedokázal zpracovat Adam Gabriel, kterému míč utekl až do zámezí. Hradec je však v druhé půli každopádně aktivnější. 58. Obrovskou šanci na vyrovnání měli hradečtí fotbalisté. Fantastická přihrávka zleva našla Krejčího, avšak ten si vylámal zuby na Kolářovi a pohotová dorážka Adama Gabriela rozvlnila jen boční síť. 59. Na druhé straně odpověděl Mick van Buren, jenž si míč navedl na pravačku a razantní střelou trefil tyč Bajzovy brány. 61. SK Slavia Praha - FC Hradec Králové - Fotbal E-mail info@ceskatelevize.cz · Živé vysílání · Vše o ČT · TV program · Studio Brno · Počasí · Studio Ostrava · HbbTV aplikace · Rada ČT · Mobilní aplikace ...