top of page

Reunión Regional AMPAC

Público·195 Miembros

Boleslav Plzeň on-line přenosu 6 prosince 2023 Živá TV

FORTUNA:LIGA. Dnes. Mladá Boleslav dohrává letní utkání s Plzní · 03.12.2023. Gól měsíce: Která listopadová trefa ve FORTUNA:LIZE se Vám líbila nejvíc?

((ŽIVÝ PŘENOS#)) Boleslav Karviná živě 2 prosince 2023 před 4 dny — Sledujte živé sportovní přímé přenosy! Sledujte online přenosy na ligaonline. Přímý přenos utkání Mladá Boleslav – Karviná Online přenos ... ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází Jiří Skalák. 76' ze hřiště odchází Marek Matějovský, přichází Patrik Žitný. 75' Po několika nepřesnostech se míč dostal k Marečkovi, jenž uklidnil hru zpětným pasem na Suchého. 74' Nyní sledujeme poněkud klidnější pasáž, hosté si v klidu přihrávají balon na vlastní polovině. 73' Po zblokované střele Sýkory se balon ve vápně několikrát poodrážel, ovšem nakonec přeci jen skončil u Šedy. 72' Kušej táhl brejk a před vápnem předložil balon Ladrovi, jenž nasměroval míč přímo do Staňkovy náruče. Mladá Boleslav Viktoria Plzeň koukněte se 06.12.2023 Proud před 27 minutami — 2023 — FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav 6:1 FK Jablonec - SK Sigma Olomouc 3:0 27. FC Slovácko - FC Fastav... Tedy kopnout. On-line textový přenos zápasu Skončil fotbal Plzeň - Boleslav 2:0. Góly Končal a Tecl. 89', Důležitý moment, Hořavovu ránu nepustili obránci k boleslavské brance a Wágnerova dorážka minula ... 45+3' Nyní už je pískáno, Milan Škoda totiž při snaze zakončit nedovoleně atakoval Staňka. 45+2' Kušej šel k zemi po souboji s Buchou. Jednalo se však o čistý zákrok. 45+1' Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny tři minuty. 45' V posledních minutách je na balonu více Viktoria, ovšem její akce zatím k šancím nevedou. 43' Bucha se probíjel do tutovky, ale nezvládl zakonči Plzeň předvedla rychlou kombinaci, na jejímž konci stál Bucha. 19' Kaša se vydal dopředu a dostal se až k centru. Ten se mu však vůbec nepovedl, Šeda bude vykopávat. 18' Na hrací ploše zůstal ležet Chorý. Vytáhlý forvard hostů se ale po chvilce zvedl a bude v pořádku. 17' Staňkovu pozornost teď prověřil také Ladra, avšak brankář Plzně si tentokrát připsal rutinní zákrok. 16' Domácí mohli jít do rychlého brejku, ale Kušejovu akci včasným obranným zákrokem zastavil Pernica. ŽIVĚ Gambrinus liga, Plzeň porazila Mladou Boleslav 2:0 Dobré odpoledne, vítejte u online přenosu z 5. kola Gambrinus ligy. Hlavním tématem reportáže bude šlágr kola, utkání mezi Viktorií Plzeň a Mladou Boleslaví ... 15' Je za námi patnáct minut a zatím sledujeme velmi kvalitní utkání. Doufejme, že oba celky toto tempo udrží. 14' Dobrou střelu vyslal na mladoboleslavskou bránu také Bucha a Šeda opět jistě zasáhl. 13' Sýkorovu dělovku v dobré pozici skvěle vytěsnil Šeda První velkou šanci si vypracovala také Plzeň! Chorý vyhrál souboj se Suchým a Bucha pak posunul míč na volného Sýkoru, který ztroskotal na Šedovi. Fulnek si navedl balon do středu a zkusil to zpoza vápna, nicméně prostor mezi třemi tyčemi minul. 35' Milan Škoda vystoupal do vzduchu a opět se mu podařilo zakončit. Staněk však neměl s jeho pokusem příliš práce. 34' Fulnek se celkem snadno dostal až do vápna a nakonec vybojoval již pátý roh Mladé Boleslavi. 33' Vojtěch Kubista je na nohou, ale je viditelně otřesený a má krvavé zranění. Lékaři tak budou v ošetření muset pokračovat, a domácí tak budou chvilku hrát v deseti. 32' Kubista a Durosinmi se srazili hlavami a o poznání hůře je na tom domácí obránce, který je momentálně ošetřován. 31' Matějovský našel od rohového praporku Milana Škodu, který z dobré pozice hlavičkoval nad bránu. 30' Marečkův centr zblokoval Kaša a následovat bude rohový kop Mladé Boleslavi. 29' Žlutá karta pro tým FK Mladá Boleslav (Milan Škoda). 28' Jemelka zastavil Škodu, ten se drsně postavil sudímu ze hřiště odchází Tomáš Chorý, přichází Rafiu Adekunle Durosinmi. FC Viktoria Plzeň (FORTUNA:LIGA) - FK Mladá Boleslav za 6 hodin — Střídání. Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00. (15:50:13). FK Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň. 0:0. před zápasem (-:-). Zpět ... 40' Sýkora měl hodně prostoru k centru, nicméně ideální moment pro přihrávku prováhal a poté už k němu dostoupil Suchomel. 39' Holík dokázal zpracovat těžký pas Květa, ovšem balon mu pak utekl do autu. 38' Plzeň si s rohy Mladé Boleslavi neví rady. Kubista se opět dostal k zakončení, ovšem z těžké pozice Staňka neohrozil. 37' Kaša propadl a díky jeho chybě mohl posupovat do šance Kušej, který ale získal jen roh. 36' Do odraženého balonu se tvrdě opřel Mareček, jeho pokus však zblokoval Durosinmi. [proud!!!] Mladá Boleslav Viktoria Plzeň Přímý přenos 6 pros před 3 dny — Baník Viktoria Plzeň Přímý přenos 03.12.2023 11 UEFA Liga mistrů živý přenos online a TV · Kde sledovat... Mladá Boleslav FK Pardubice . Boleslav Plzeň přenos živě 6 prosince 2023 Sledujte Online před 36 minutami — Boleslav Plzeň přenos živě 6 prosince 2023 Sledujte Online před 3 dny — Ballkani Viktoria Plzeň přenos 30 listopadu . 24' Bucha to zkusil levačkou z dálky, jenže trefil před sebou stojícího Karafiáta. 23' Kušej přišel o balon a následně musel faulovat Květa, který mohl postupovat dopředu. 22' Kubista prodloužil balon na Suchého, od jehož kolene se míč odrazil na bránu. Staněk byl opět připraven. 21' Ladra se obtočil kolem Jemelky a poté kroutil míč na zadní tyč. Jindřich Staněk však vytáhl další parádní zákrok. 20' Škoda si v souboji s Pernicou pomohl zakázaným způsobem a byl mu odpískán faul. Boleslav Karviná on-line přenosu 02/12/2023 Sportovní TV před 4 dny — Plzeň · FK Mladá Boleslav · FK Jablonec · FK . Liberec Boleslav on-line přenosu 1 listopadu 2023 Volný, uvo Liberec Boleslav on-line přenosu ... 27' Zranění Tomáše Chorého je nakonec vážnější a plzeňský útočník bude muset střídat. 26' Žlutá karta pro tým FC Viktoria Plzeň (Jan Sýkora). Rohový kop domácí přečkali a vydali se do brejku, ovšem Kaša se rychle vrátil a Kušejovi míč vypíchl. 25' Květ našel na zadní tyči Holíka, jenž sklepával balon pro Chorého. S tím se stačil vrátit Karafiát a po jeho zásahu z toho bude roh. Nyní pláchl Holíkovi a poté vybojoval roh. 64' ze hřiště odchází Roman Květ, přichází Jhon Mosquera. 63' Mladá Boleslav je v posledních minutách aktivnější. Podaří se domácím využít převahu a skórovat? 62' Na opačném konci postupoval dopředu Vydra, kterého však dokázal ubránit Karafiát. 61' Škoda dostal přihrávku za obranu a šel sám na bránu. Znovu však narazil na dnes zatím bezchybného Jindřicha Staňka. FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav (FORTUNA:LIGA) 10. 2. 2024 — Střídání. Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00. (15:50:45). FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav. 0:0. před zápasem (-:-). Zpět ... Online: Plzeň - Mladá Boleslav 3:3, 28. kolo ... on-line přenosu z utkání 28. kola fotbalové ligy mezi Plzní a Mladou Boleslaví. Zápas začíná v 18.15 hodin. Boleslav je týmem, který může míchat kartami ve ... Boleslav Plzeň koukněte se 6 prosince 2023 Hodinky 16. 10. 2 16. 10. 2023 — Přímý přenos utkání Fortuna ligy sledujte ŽIVĚ v ONLINE přenosu na iSport.cz. ((Živé HD)) Mladá Boleslav MFK Karviná koukněte se živě 21. 10. 12' A gólman Plzně zasáhl i o pár chvil později, kdy vyboxoval Ladrův centr od rohového praporku. 11' Domácí kapitán se o chvilku později odhodlal ke střele z dálky a Staněk měl co dělat, aby vytáhl balon nad břevno. Matějovský si seběhl na levé křídlo a odcentroval, avšak míč zachytil dobře postavený Pernica. 10' Ve hře hostů zatím evidujeme spoustu nepřesností. Mladá Boleslav Viktoria Plzeň přenos 6 prosince 2023 - ampac před 30 minutami — FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň. Fotbal - FK Teplice - FC Přenos tiskové konference po jednání Výkonného výboru Fotbalové asociace ...