Reunión Regional AMPAC

Público·195 Miembros

FK Jablonec FK Teplice přenos živě 6 prosince 2023 Sledujte Online

4. 11. 2023 — 9. 2023 — před 6 dny — 2023 — liga ŽIVĚ na Sport. cz | Jablonec - Liberec | ONLINE fotbal | 15. 4 Vítáme vás u on-line přenosu. FK Teplice.

62' Na trávníku se přiostřuje, teď se po srážce s Krsmanovićem těžce zvedal na nohy Chramosta. 61' Marečkově centru ze standardní situace se Jablonečtí ubránili. 60' Daniel Trubač byl nedovoleně atakován Hurtadem a bude muset být ošetřen, Hurtado inkasuje žlutou kartu. 59' Jásir dokázal kolem Kratochvíla proniknout po pravé straně pokutového území, pak ale nepřesně přihrával před branku. 58' Po teplickém centru z pravé strany je před brankou pískán faul Muhamedu Jásirovi. 57' ze hřiště odchází Daniel Fila, přichází Muhamed Jásir. ze hřiště odchází Jakub Hora, přichází Nemanja Krsmanović. 56' Polidarův přetažený centr našel naprosto osamoceného Drchala, ten ale místo střely volil přihrávku před branku, která postrádala přesnost. Z rohového kopu Jablonec nikterak nezahrozil. 80' Václav Drchal v pokutovém území Teplic vybojoval rohový kop. 79' Krsmanovićův centr ze standardní situaci nenašel nikoho ve žlutomodrém, pak se na levém křídle neprosadil ani Trubač. 78' Po faulu Hurtada na Roberta Jukla budou domácí zahrávat standardní situaci od postranní čáry. 77' Jablonec v posledních minutách hýří aktivitou, teď se do zajímavé pozice dostal Alegue, jeho rána ze střední vzdálenosti ale také letěla příliš vysoko. 75' Alegue přesnou přihrávkou našel v pokutovém území Chramostu, jeho rána bez přípravy proletěla mnoho metrů nad teplickou brankou. 74' Čanturišvili potáhl míč podél pokutového území, pak svoji střelou jen trefil bránícího Dramého. 73' Čanturišviliho centr si pohlídal Tomáš Grigar a schoval míč do svých rukavic. 71' ze hřiště odchází Vladimir Jovović, přichází Vachtang Čanturišvili. 70' Po luxusní kombinaci Sklářů ve stylu La Ligy pálil Gning těsně vedle! Nadějná možnost Teplic! Dramého přihrávku si v pokutovém území našel Jásir, zpětnou přihrávkou našel Gninga, tomu ale střela vůbec nevyšla a mířila daleko vedle branky. Rohový kop Teplic, na Marečkův centr si naskakoval Jásir, ovšem ve skrumáži neměl šanci na úspěch. 90+5' Mareček to zkoušel přímo na branku, ovšem vysoko ji přestřelil a rozhodčí Machálek vzápětí okamžitě ukončil tento zápas. 90+4' Po faulu na Jásira budou domácí zahrávat ještě jednu standardní situaci, zřejmě poslední v dnešním zápase. 90+3' Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Václav Drchal, přichází Patrik Schön. Následně se neujal rohový kop Krsmanoviće. FK Jablonec FK Teplice živě 02/12/2023 Sledovat televizi před 4 dny — před 9 hodinami — FK Jablonec FK Teplice Přímý přenos 2 prosince 2023 Živá TV. Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasů FK Teplice. 40' Jablonec mohl z vyhraného Součkova souboje vytěžit brejk dva na jednoho, Pleštil si ale špatně předkopl míč a výborným zákrokem mu jej ukopl Chaloupek. V tandemu naprosto osamoceně běžící Drchal mohl jen smutnit. 38' Velmi nepovedená souhra domácích na levém křídle končí jen odkopem od branky Jana Hanuše. 37' Gning byl při průniku podél postranní čáry přidržen Martincem, marně se pak dožadoval žluté karty pro jabloneckého obránce. Hurtado byl faulován na středové čáře, rozehrávat může Jablonec. Jablonec Teplice koukněte se živě 06/12/2023 Živý přenos TV před 45 minutami — Živá TV Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasů FK Teplice. Live přenos začíná pár Jablonec Teplice koukněte se živě. FK Teplice - FK Jablonec - Fotbal | Česká televizeStopáž132 minutNěmecko - FrancieMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — finále2. 12. 2023 na ČT sportStopáž50 minutEURO 2024 - los základních skupinPřenos losování základních skupin evropského šampionátu2. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž116 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 11. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 2023 na ČT sportStopáž114 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. FK Baumit Jablonec - FK Teplice, přímý přenos, FK Baumit Jablonec - FK Teplice, přímý přenos, live stream, živě. [STREAMOVÁNÍ-] Jablonec Teplice on-line přenosu 06.12. před 1 hodinou — 21. min. Jiří Valenta se pověsil do vzduchu a v hlavičkovém souboji trefuje tyč! 20. FK Jablonec FK Teplice koukněte se živě 2 prosince 2023 ... 30' Urbancův centr Nemanja Tekijaški srazil na rohový kop, třetí ve prospěch Teplic. 29' Jan Chramosta vybojoval míč u pokutového území soupeře jen pomocí šlapáku, rozehrávat může Tomáš Grigar. 28' Abdallah Gning se příliš vehementně zkoušel dostat k míči přes Hurtada, z dosavadních osmi faulů jdou na konto domácího útočníka hned tři. Jablonec - Teplice | ONLINE fotbal | 26.2.2023 15:00 26. 2. 2023 — Online přenos. Vše; Jen Češi. Nastavit hlas. Jaromír Bosák FK Jablonec a hosté z klubu FK Teplice. Utkání má naplánovaný výkop ... Jablonec - Teplice | ONLINE | 6.12.2023 17:00 - iSport.cz před 3 hodinami — Aktuálně se tedy Teplice nacházejí v relativně klidném středu tabulky, s dvaceti body na kontě jim náleží desátá příčka. FK JABLONEC Jablonečtí fanoušci doufají ... 35' Jablonec se dostal ke svému druhému rohu, z rychlého rozehrání ale nevytěžili vůbec nic. 34' Polidarova technická střela byla příliš pomalá, Tomáš Grigar si tak pro míč snadno doběhl. 33' Zatímco je Jovović ještě ošetřován, tak u míče diskutují rozehrání standardní situace Chramosta, Souček a Polidar. 32' Vladimir Jovović byl faulován Jakubem Horou v blízkosti pokutového území Teplic, domácí obránce navíc inkasuje žlutou kartu. 31' Trubačův rohový kop si před brankou našel Haiderson Hurtado, neujal se pak ani následný Marečkův centr. Jablonec Teplice přenos živý 6 prosince 2023 televize před 3 před 51 minutami — FK Jablonec proti FK Teplice živé skóre, H2H a sestavy Aktuální skóre FK Jablonec vs. FK Teplice (a online přímý přenos s videem) začíná 2. FK Jablonec proti FK Teplice živé skóre, H2H a sestavy Aktuální skóre FK Jablonec vs. FK Teplice (a online přímý přenos s videem) začíná 6. 12. 2023 v 16:00 UTC at Stadion Střelnice stadium, Jablonec city, ... Oficiální stránky fotbalového klubu FK Jablonec, dlouholetého před 13 hodinami — FK Jablonec FK Pardubice. 2:1. logo. Reportáž. 17. kolo FORTUNA:LIGA / st 6. 12. 2023. logo. FK Jablonec FK Teplice 17:00. logo. Vstupenky On-line. 45+1' První poločas skončil. V pokutovém území Teplic si palebnou pozici našel Polidar, mířil ale značně nepřesně. Rozhodčí Machálek k úvodním pětačtyřiceti minutám přidává jednu nastavenou. 44' Teplice se rohovému kopu ubránily, Gning pak vyrazil do rychlého brejku, kde jej nejdříve Souček přibrzdil jasným faulem, po němž rozhodčí Machálek zprvu ponechal výhodu, následně Gninga už čistěji zastavil Hurtado, přesto se Jan Machálek vrací k Součkově faulu a ukazuje mu žlutou kartu. Pleštil se nedostal k nákopu do pokutového území, pak ještě z dálky střílel Chramosta, jeho pokus je sražen k rohovému praporku. 42' Čtvrtý rohový kop Teplic zahrával Trubač, u přední tyče odhlavičkoval míč Kratochvíl, pak ale ještě balón propadl před brankou, ovšem do zakončení se domácí nedostali. [ŽIVÝ SPORT-] FK Jablonec FK Teplice přenos živý 2 prosince [ŽIVÝ SPORT-] FK Jablonec FK Teplice přenos živý 2 prosince 2023 za 2 hodiny — FK Jablonec - FK Teplice (FORTUNA:LIGA) | Onlajny Střídání. Vítáme vás u ... (Sledovat živě-) FK Jablonec FK Teplice živě 2 prosince 2023 před 4 dny — před 2 hodinami — FK Jablonec FK Teplice přenos 2 prosince 2023 před 12 hodinami — V 17.kole první české fotbalové ligy se utkají Jablonec a ... [živý přenos>] FK Jablonec FK Teplice on-line přenosu 2 pros [živý přenos>] FK Jablonec FK Teplice on-line přenosu 2 prosince 2023 FK Teplice B - FK Jablonec B. Datum utkání: 18. 5. 2024 17:00. Soutěž: Fotbal .