top of page

Reunión Regional AMPAC

Público·240 Miembros

((Безплатно<<)) Арда Литекс гледате мача на живо 5 декември 2023

26.11.2023 г. — — 09:00 мача на Лудогорец Литекс Черно море поток на живо 31 октомври Кеф ти Украйна ... [[[ПОТОК НА ЖИВО]]!] Черно море Берое гледаме по ТВ ...

[[НА ЖИВО===]] Черно море Крумовград поток на живо 26 26.11.2023 г. — — 09:00 мача на Лудогорец Литекс Черно море поток на живо 31 октомври Кеф ти Украйна [[[ПОТОК НА ЖИВО]]!] Черно море Берое гледаме по ТВ ... Литекс Ловеч на живо | Футбол, България Страницата на отбора Литекс Ловеч във Flashscore.bg предлага лайвскор, резултати, класиране и статистика от мачовете (голмайстори, червени картони,) Анатолий Господинов, 3. Умар Сако, 6. Пламен Крачунов, 7. Абубакар Тунгара, 11. Мартин Стойчев (88 - 20. Деян Лозев), 12. Ебенезер Принц (88 - 17. Иван Коконов), 19. Тонислав Йорданов (61 - 9. Преслав Боруков), 21. Радослав Цонев (69 - 18. Джелал Хюсеинов), 33. Иван Тилев (61 - 26. Ел Мами Тетах), 80. Лъчезар Котев /к/, 99. Станислав Иванов Резерви: 24. Арда Левски София гледате мача на живо 1 - Warriors Inc. 1.11.2023 г. — преди 1 ден — (ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО=) Славия Арда гледате мача на 6. 10. 2023 г. — 1 ЖИВО]] Левски София Черно море гледай мача 22 октомври ... Етър Велико Търново Черно море гледай мача 2 преди 3 дни — гледате мача на живо в интернет 10.11.2023 г. — (ПОТОК НА ЖИВО) Арда Литекс Черно море гледате мача на живо в интернет 31 преди 1 ден ... В последата минута на редовното време Фадига центрира в наказателното поле, а Боруков не успя да изчисти добре. Асен Чандъров опита задна ножица, но топката мина далеч от целта. До края на срещата не се случи нищо запомнящо се. В следващия кръг Арда гостува на Черно море, докато Левски има визита на ЦСКА 1948 в Бистрица. Арда - Левски 0:0 Арда: 1. От своя страна кърджалийци не затрудниха нито веднъж завърналия се на вратата на "сините" Пламен Андреев. Левски остава на пето място във временното класиране с 27 точки, като изостава на пет от лидерите ЦСКА и Черно море. Арда е шести с две точки по-малко. startphoto. bg Медицинският щаб на Левски имаше работа още във 2-ата минута на срещата. Тогава Дарлан фаулира Абубакар Тунгара, а малиецът закачи халфа на "сините" в главата, поради което се наложи да получи медицинска помощ. (спорт на живо*) Спартак Крумовград гледате мача на ATAR Discussion Board. Public·21 members. Join. Discussion · (спорт на живо*) Спартак Крумовград гледате мача на живо в интернет 1 ноември · About · Members. Арда спря още един от претендентите за титлата, Левски с нов разочароващ мачАрда и Левски завършиха наравно 0:0 в отложен мач от 7-ия кръг на efbet Лига. Двата тима изиграха равностоен мач, в който гостите пропуснаха две добри положения за гол чрез Рикардиньо и Асими Фадига през втората част. Така Арда не загуби от трети претендент за титлата, след като преди това стигна до същия резултата срещу Лудогорец и ЦСКА. За "сините" това бе втори разочароващ мач след загубата с 1:2 от Берое в Стара Загора преди няколко дни. Възпитаниците на Николай Костов отново създадоха твърде малко в атака, а в същото време домакините се бранеха отлично. Столичани заиграха по-добре през втората част, но липсата на Уелтън и Джавад Ел Джемили отново си каза думата. След изпълнението на ъгловия удар Хосе Кордоба не успя добре да засече топката и я прати далеч от вратата. В 28-ата минута домакините организираха добра атака. Топката стигна до Станислав Иванов отдясно. Националът преодоля с лекота Цунами, след което бразилецът го фаулира пред наказателното поле. Прекият свободен удар беше изпълнен от Радослав Цонев, който прати топката в стената. ЦСКА Хебър гледате мача на живо 02.12.2023 HD на живо преди 3 дни — Арда Берое - Ботев Враца Ботев Пловдив - Хебър ( Черно море ЦСКА 1948 Спартак Крумовград гледате мача на живо в интернет 1 6.1. Патрик-Габриел Галчев пък влезе на мястото на Марин Петков. В 68-ата минута Андриан Краев отне топката в центъра, нагласи си я на десния крак и отправи удар, който обаче беше неточен. Седем минути по-късно Фадига и Галчев комбинираха отдясно, а последният центрира на далечната греда, където Чандъров надскочи Стойчев и отправи удар с глава, но не намери целта. В 76-ата минута гостите пропуснаха още една добра възможност за гол. Цунами центрира в наказателното поле, където Роналдо надскочи Крачунов и игра с глава. След това Сако опита да изчисти също с глава, но вместо това я прати зад себе си, където Фадига овладя и шутира от няколко метра, но Господинов предвидливо излезе и спря кълбото с тялото си. Няколко минути по-късно Роналдо се пребори за една топка в центъра и подаде към Фадига. Французинът пусна към седмицата на гостите, който имаше доста свободно пространство, но реши да отправи удар, който срещна тялото на Сако. В 44-ата минута Пламен Крачунов фаулира грубо Жереми Петрис пред собственото наказателно поле. От последвалия пряк свободен удар Марин Петков шутира, но Тонислав Йорданов блокира топката и я изчисти в корнер. Втората част започна равностойно. Две минути след това Левски пропусна най-добрата възможност за гол в срещата. Фадига подаде към Марин Петков отдясно. Фланговият нападател върна към Роналдо, който шутира от границата на наказателното поле фронтално срещу вратата. Топката беше блокирана от Мартин Стойчев, а след това се озова в Рикардиньо, който отправи удар останал сам срещу Анатолий Господинов, но вратарят успя да реагира и изби в корнер. Малко след час игра бяха извършени по две смени и в двата отбора. За Арда в игра влязоха Преслав Боруков и Ел Мами Тетах, като замениха Тонислав Йорданов и Иван Тилев. За Левски Николай Костов шокира с решение и замени Рикардиньо с Асен Чандъров, като последният застана на върха на атаката. (HD НА ЖИВО!) Арда Левски София на живо 1 ноември 31.10.2023 г. — Септември Тервел Арда гледате мача на живо 14 13.10.2023 г. — живо (Онлайн###) Литекс Черно море гледай напълно преди 1 ден — Левски ... Четири минути по-късно беше отправен и първия удар към една от двете врати. Тунгара и Принц Ебенезер комбинираха отляво, като защитникът навлезе в наказателното поле и шутира, но неточно. Левски, който днес беше в жълти екипи, опита да застраши по-сериозно вратата на Арда едва в 17-ата минута. Тогава Асими Фадига напредна през центъра и отправи удар с левия крак, който мина над вратата. Три минути след това Роналдо изпревари Умар Сако отляво, като бранителят успя да избие в корнер, макар гостите да имаха претенции за нарушение. [[[СПОРТ НА ЖИВО!]]!!!!!] Етър Велико Търново Черно преди 3 дни — Литекс Черно море гледате мача на живо 31/10/2023 преди 1 ден — — ] Ботев Арда Локомотив София гледате мача на живо Вижте ГАЛЕРИЯ от ... [[[Гледам]''']] Крумовград Берое поток на живо 3 преди 2 дни — Арда Берое мач на живо 11/11/2023 - Salternative Spa 11.11.2023 г. — (ПОТОК НА ЖИВО<<) Спартак Крумовград гледате мача на живо в интернет 1 ...