top of page

Reunión Regional AMPAC

Público·240 Miembros

(HD live@@@) Malisheva Kika 2022 05.12.2023


KF Vushtrria 1-3 KF Malisheva 2022/05/28 07:00. Stadium: Ferki ... 9, KF Kika, 1, 0, 4, 4 : 11, 3. 10, KF Vushtrria, 0, 1, 4, 2 : 7, 1. First League 23/24, ...


)[redaguoti | redaguoti vikitekstą] Ekipa A grupė A&N Prizren Drenasi Besa Pejë Peja Istogu Istok Liria Trepça'89 Mitrovica Phoenix Banjë Banja of Peja Trepça Vëllaznimi Gjakova Rahoveci Rahovec B grupė 2 Korriku Arbëria Lipjan Ferizaj Flamurtari Fushë Kosova Fushë Kosovë Kika Kamenica Ramiz Sadiku Vučitrn Vitia Vitina Vllaznia Pozheran Požaranas 2021–2022 m. Kosovo futbolo varžybos 2021–2022 m. Gjilani, Gjilan, Miesto stadionas ; Llapi · Podujevo, Zahir Pajaziti ; Malisheva · Mališevo, Liman Gegaj ; Prishtina · Pristina, Fadil Vokrri ... Deklarimi per media i trajnerit Arsim Thaci 1:01KF KIKA. Professional Sports Tea... No photo description available Fan club Malisheva. Sports Club. No photo description available.Facebook · FC Malisheva · 16 pri 2022 KF Llapi vs Malisheva H2H Stats | 26. 02. 2022 | FootballFetchABOUT FootballFetch is the most straightforward and most intuitive website to analyze football data. We offer accurate and in-depth football statistics for over 500 leagues around the world. All football statistics are presented as graphs and charts intuitively to compare side-by-side. 18+ ONLY:This website(FootballFetch) is for an audience over 18 years of age. Kosovo futbolo varžybos 2021–2022 m. – VikipedijaKosovo futbolo varžybos 2021–2022 m. ← 2020–2021 2022–2023 → Infolentelė: žiūrėti • aptarti • redaguoti Kosovo futbolo varžybos 2021–2022 m. Kosovo futbolo čempionatas prasidėjo 2021 m. rugpjūčio 21 d., baigėsi 2022 m. gegužės 22 d. ; Kosovo futbolo taurės turnyras prasidėjo 2021 m. rudenį, finalas įvyko 2022 m. gegužės 26 d. 2021–2022 m. Kosovo Superliga[redaguoti | redaguoti vikitekstą] Superliga – aukščiausia futbolo lyga. [1] Dalyviai[redaguoti | redaguoti vikitekstą] Pastaba: Ekipos pateiktos pagal alfabetą. Klubas Miestas Stadionas ir jo talpa[2] UEFAlicencijos[3] Ballkani Suva Reka Suva Rekos miesto 1 500 Drenica Skenderaj Bajram Aliu 3 000 Drita Gjilan miesto 15 000 Dukagjini Klina Birželio 18 dienos stadionas Feronikeli Drenas Rexhep Rexhepi 2 000 Gjilani Miesto stadionas Llapi Podujevo Zahir Pajaziti 10 000 Malisheva Mališevo Liman Gegaj Prishtina Pristina Fadil Vokrri 13 000 Ulpiana Lipljan Qatiq Bytyqi Galutinė komandų rikiuotė[redaguoti | redaguoti vikitekstą] V. Kosovo futbolo taurė (Kupa e Kosovës)[redaguoti | redaguoti vikitekstą] Finalo rungtynės[redaguoti | redaguoti vikitekstą] 2022 m. gegužės 26 d. 21:00 (UTC+2)FINALAS 1–2 Fadil Vokrri stadionas, Priština Soccerway Llapi finalo rungtynėse nugalėjo varžovus rezultatu 2:1 ir iškovojo šalies futbolo taurę. Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą] ↑ http://www. rsssf. com/tablesk/kosovochamp. html ↑ „2021/22 Kosovo Superliga (venues)“. Soccerway. Kuriozitet: Malisheva kurrë nuk i ka marrë asnjë pikë Dritës • KRYELAJMI© Portali i Lajmeve kryelajmi. com. Materialet në këtë website, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura nga Ligjet e Aplikuara në vend për të drejtat autoriale. Materialet në këtë website janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Në të kundërtën shfrytëzimi i materialeve është shkelje e të drejtave autoriale dhe është i ndaluar sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjitha të drejtat e rezervuara ©2016 Botues: Enver Sadiku, [email protected], tel. Fushe Kosova - Kika 27.08.2022 - Livescore 27 gush 2022 — Last played matches of teams: · Fushe Kosova - Malisheva (28.10.2023 | 28 Oct 2023 | 28/10/2023) 0:0 Superliga · KF Gjilani - Fushe Kosova (21.10. Trajneri i parë i larguar këtë stinor në Superligë - Senad 24 tet 2023 — Katari 2022. Basketboll. Superliga | Skema Play Off · Superliga | Tabela Kida ka punuar si asisten i Alirifës. Qendrim Kika @ Malisheva. “Nga ... KF Trepca '89 vs KF Malisheva predictions and stats 5 mar 2023 — 2022. KF Trepca '89 · 0 - 3 (0 - 1) · FC Prishtina. Xk1. 17/11. 2022. KF Trepca '89 · 3 - 0 (2 - 0) · KF Kika. XkC. 05/11. 2022. KF Trepca '89. Hedhet shorti për Kupën e Kosovës, ja se kush do luajë me këFederata e Futbollit të Kosovës ka hedhur shortin për Kupën e Kosovës, ku njëra ndër ndeshjet më interesante pritet të jetë ajo mes Dritës dhe Lirisë. Ndërkohë, kampioni në fuqi, Llapi, do të ndeshet me Vllazninë e Pozheranit. Më poshtë mund të shihni përcaktimet e kompletuara. Llapi – KF Vllaznia Pozheran; Vllaznimi – Prishtina; Dukagjini – Rilindja 1947; Prizreni – Istogu; Feronikeli 74 – 2 korriku; Phoenix – Ballkani; Vushtrria – KF Drenasi; Vjosa – Ulpiana; Drenica – Flamurtari; Behari – Ferizaj; Drita – Liria; A&N – Rahoveci; Trepça’89 – Kika; Trepca – Gjilani; Fushe Kosova – Arbëria; Ramiz Sadiku – Malisheva, njofton Klan Kosova. Caktohet orari i ndeshjeve të 1/16 së Kupës së KosovësËshtë caktuar orari i ndeshjeve të 1/16 së finales së Kupës së Kosovës në futboll. Dy ndeshje do të luhen të martën, dhjetë të mërkurën, tri të enjten dhe një të premten. Të gjitha ndeshjet do të fillojnë në orën 12:00. Orari i ndeshjeve E martë, 05. 12. 2023 Llapi – Phoenix Malisheva – Kika E mërkurë, 06. 2023 Flamurtari – Dukagjini Rahoveci – Prishtina Fushë Kosova – 2 Korriku Vllaznia P – Trepça ’89 Ramiz Sadiku – Gjilani Feronikeli 74 – Istogu Dardania – Drita Liria – Rilindja 1974 Vëllaznimi – Ferizaj Drenica – Ballkani E enjte, 07. 2023 Prishtine e Re –Behari Suhareka 23- Trepça Ulpiana – Vjosa E premte. 08. Llapi vs Malisheva footage 15 shtator 2021 Tori Stullqaku 2x 3:02Feb 25, 2022󰞋󰟠. 󰟝. Llapi vs Malisheva footage 15 shtator 2021. Tori KF KIKA. Professional Sports Tea... No photo description available ...Facebook · FC Malisheva · 25 shk 2022 Hidhet shorti për 1/16-tën e Kupës së KosovësSot (e premte) me fillim nga ora 11:00 në objektet e Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK) është hedhur shorti për fazën e 1/16-tës në Kupën e Kosovës. Është tërhequr shorti për rrethin e dytë të Kupës së Kosovës në futboll, ku tani në këtë fazë marrin pjesë edhe klubet e Superligës dhe Ligës së Parë. Fati i shortit ka dashur që të mos ketë asnjë super derbi në këtë fazë, por ndeshjet interesante nuk mungojnë. Drilon Hazrollaj⭐️ Arlind Veliu - Facebook 0:28Nov 14, 2022󰞋󰟠. 󰟝. Drilon Hazrollaj⭐️ Arlind Veliu⭐️ Malisheva vs Trepça 89 në retrospektivë. May 2, 2023 · 4.4K views. See ...Facebook · FC Malisheva · 14 nën 2022 KF Feronikeli 3 30 98 -82 Pereinamosios rungtynės[redaguoti | redaguoti vikitekstą] 2022 m. gegužės 28 d. 16:00Pereinamosios rungtynės Vushtrria 1–3 Zahir Pajaziti Stadionas, Podujevo, KosovoTeisėjas: Gramos Shala Gashi 90+17' Ataskaita Marc-Olivier 17'Pefqeli 26'Pefqeli 90+4' (11m) Rungtynėse dėl išlikimo Malisheva nugalėjo varžovus rezultatu 3:1 ir išsaugojo vietą aukščiausioje lygoje. Pirma lyga (2021–2022 m. Taškai Ru. Pe. Ly. Pr. Iv. + Iv. - +/- Pastabos 1. FC Ballkani 76 36 23 7 6 61 26 +35 Pateko į 2022–2023 m. Čempionų lygą 2. FC Drita 64 18 10 8 56 25 +31 Pateko į 2022–2023 m. Konferencijų lygą 3. SC Gjilani 62 16 14 57 +21 4. KF Llapi 54 15 9 12 44 +13 5. FC Prishtina 51 13 49 37 +12 6. KF Drenica 50 48 +3 7. KF Dukagjini 34 8. KF UV Malisheva 45 43 +2 Pereinamosios rungtynės 9. KF Ulpiana 27 21 72 -38 Iškrito į 2022–2023 m. Pirmą lygą 10. Kosovo 2022/23 28 qer 2023 — Malisheva 36 12 10 14 52-52 46 7.Llapi (Besianë) (Podujevë) 36 11 10 Kika 27 5 11 11 26-46 26 9.2 Korriku (Prishtinë) 27 5 9 13 27-36 24 ...


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...

Miembros

 • ampac web
 • Hanna Maas
  Hanna Maas
 • Ollimp Tomzon
  Ollimp Tomzon
 • thanh tran
  thanh tran
 • aldy meyad
  aldy meyad
bottom of page