top of page

Reunión Regional AMPAC

Público·221 Miembros

Tomori Lushnja drejtpërdrejt 6 dhjetor 2023 Transmetim televiziv


Overview of the football match on 06.12.2023 between Lushnja KS and Tomori berat that is part of Albania Albanian Cup 2023/24 Round 2 stage.


(((TV*))) Teuta Durrës Erzeni drejtpërdrejt live 14 nëntor 2022 14 nën 2022 — Tomori, KF Maliqi, FC Besa, KF Burreli, KF Butrini, Pogradeci FK, KF Lushnja 1930, KF Turbina, KF Shkumbini, KF Besëlidhja, KF Vora, SH. F ... KAFE SHQETO' Ankthi tek fëmijët, Sonila Tomorri: Janë dyfishuar rastet në 10 vitet e funditSa më shumë të dini për ankthin e fëmijës suaj, aq më mirë do të jeni të pajisur për t’i ndihmuar ata të mësojnë aftësitë e duhura të përballimit në momente frike dhe shqetësimi. Duke kuptuar shenjat e ankthit, çfarë e shkakton atë dhe duke u mësuar fëmijëve tuaj aftësi të dobishme për t’u përballur, ju mund t’i përgatisni më mirë ata për një fëmijëri të shëndetshme emocionalisht dhe mendërisht. Apolonia – Lushnja, derbi pikant i javës 30 sht 2022 — drejtpërdrejtë. Apolonia fitoi në Lezhë, 1-0, kurse Lushnja mundi Tërbunin, 2 Tomori – Dinamo 12:30. Burreli – Oriku 15:00. Lajmet e fundit ... Kupa e Shqipërisë: Një finale, sfida të hapura dhe 23 jan 2019 — E ndarë veçmas, teksa do luhet prej orës 17:00 dhe do të transmetohet drejtpërdrejt në Supersport. Teuta shkon në Lushnjë dhe duket një ... Bylis nuk njeh rival dhe shkëputet i vetëm në krye, Korabi i bën presion Erzenit - shqipBylis nuk njeh rival në Kategorinë e Parë dhe ka filluar shkëputjen i vetëm në krye pasi mposhti minimalisht kundërshtarët e drejtpërdrejtë, Erzenin. Ballshiotët fituan me rezultatin 1-0. Ishte goli i Lorran në fundin e pjesës së parë që zhbllokoi rezultatin dhe mjaftoi për t’i dhënë tre pikët ekipit të Bylis. Ndërkohë që rritet presioni për Erzenin e vendit të dytë pas fitores së Korabit në Sarandë me rezultatin 2-1. Ishte Marku që zhbllokoi rezultatin pasi shënoi me një 11-metërsh në pjesën e parë, ndërkohë që goli i Dragoj i dha qetësinë miqve. Nga ana tjetër, Onuh u përpoq të rihapte takimin në fundin e takimit, por Butrinti nuk ia doli dot të rrëmbente një pikë. Dueli i javës së pestë kundër Luzit u fitua 1-0 nga skuadra krutane. Joan... Kategoria Superiore Adolf Selmani largohet nga Kastrioti pas rreth një sezoni e gjysmë. Mbrojtësi bën me dije në një postim në rrjetet sociale se rrugëtimit të... Kastrioti nuk ia doli të mbijetonte në elitë këtë sezon dhe nga viti i ardhshëm do të luajë në Kategorinë e Parë. Krutanët pritet... KAFE SHQETO' Ankthi tek fëmijët, Sonila Tomorri 15 mar 2023 — drejtpërdrejt me covidin, por me ngjarjet e mëdha stresonte siç Lushnjë? Sharka: Ja pse është shkelje e ligjit · Sociale. Emigrimi i ... Ankthi në fakt nuk ka një faktor që ne e bëjmë dhe ai rritet, në fakt ai vetë është shumë faktorial dhe shumë shpesh në fushën e psikiatrisë ende etiologjia është e paqartë se si prirja gjenetike ndikohet nga faktorë ambjentorial nga faktorë të mikro/ makro ambientit dhe mënyra se si ndërthuren së bashku që në një fëmijë të na japin çrregullime ankthi dhe tek një tjetër vetëm simptoma. Ne kemi në dorë vetëm të identifikojmë për secilin fëmijë se çfarë shkon jo mirë dhe të ndihmojmë aty ku profesionistit ja merr mendja se si dhe ku duhet të ndihmohet, kjo në vija të përgjithshme. [Live Sport>>] Dinamo Tirana Skënderbeu shiko live 31 tetor ... Lushnja] (in Albanian). 14 March 2018. Retrieved 16 March 2018. ^ "Shtatë "Myrto Uzuni, Tomori gjen golashënuesin e ri" [Myrto Uzuni, Tomori finds the new ... Flamurtari bie në Pukë, Korabi "zvogëlohet" në Lushnje 11 mar 2023 — Skënderbeu – Tomori 1-0. Oriku – Besëlidhja 1-0. Burreli – Luzi 2008 1 Botërori i Femrave/ Nis faza me eleminim të drejtpërdrejtë, çiftet… (((SOT!!))) Teuta Durrës Egnatia drejtpërdrejt falas 22.01.2023 22 jan 2023 — Besa Egnatia Elbasani Flamurtari Luftëtari Lushnja Pogradeci Tomori Turbina. Kategoria Superiore clubs. Apolonia Bylis Kastrioti Kukësi Laçi ... RRegulloRe e aktivitetit krijojnë në ndonjë mënyrë një asocim apo lidhje të drejtpërdrejtë apo te tërthortë mes palëve të FK Tomori - FC Lushnja. KF Butrinti - KF Burreli. FC Besa - ... kastrioti Archives | SuperSportKategoria e Parë Pas disfatës me Korabin, Elbasani rikthehet te suksesi në Kategorinë e Parë teksa verdheblutë mposhtën me shifrat 2-0, Burrelin. Skuadrës së drejtuar nga trajneri... Kategoria e Parë Bylis mposhti në stadiumin Adush Muça me shifrat 3-1, Kastriotin. Nuk ishte një sfidë e lehtë për vendasit të cilët gjetën avantazhin në minutën... Kastrioti gjen fitoren e parë sezonale në Kategorinë e Parë. Lushnja 1-2 Tomori 11.12.2010 - YouTube YouTube YouTube 3:45 YouTube LUSHNJA 1927 4 pri 2012 4 pri 2012 Mungojnë: drejtpërdrejt drejtpërdrejt E ftuar ditën e sotme në emisionin e mëngjesit “Kafe Shqeto’ ishte Sonila Tomori psikiate për fëmijë e adoleshentë e cila ka trajtuar gjerësisht disa nga rastet kur fëmijët në moshën mbi 6-vjeç shfaqen për konsultë pasi në bazë të faktorëve të ndryshëm janë të prekur nga ankthi. Tomori u shpreh se në 10 vitet e fundit, fatkeqësisht numri i rasteve është dyfishuar. Diskutimi në studio: Flavio: Flasim për shifra të lartë të fëmijëve të prekur nga ankthi, ku kemi gabuar? Sonila Tomori: "Ankthi si një fenomen emocional mjaft shqetësues ka jo vetëm përjetime psikologjike, por edhe përjetime somatike ose trupore, dhe në këtë formë na vjen si tablo klinike tek fëmijët dhe adoleshentët. Gjykata pezulloi zgjedhjet e 2 marsit në FSHF, Baze 17 shk 2022 — Shumica e delegatëve paguhen drejtpërdrejt nga Armand Duka. Besa e Kavajës, Tomorri, Lushnja, që i kanë dhënë tone futbollit shqiptar, sot ... (Transmetim televiziv!!) Laçi Skënderbeu shiko live 8 tetor 7 tet 2023 — Tomori shiko live 2 shkurt 2023Ndeshje Live drejtpërdrejtë 18 ma[transmeto] Teuta Durrës Vllaznia transmetim i drejtpërdrejt[[JETONI!! ]=] ... Shokon Kukësi, turpëron Tiranën 25 tet 2012 — drejtpërdrejtë të Skënderbeut shkatërrohet në transfertën kuksiane. Barazime pa gola në Lushnjë dhe Berat, ku si Lushnja e Teuta ashtu edhe ...


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...

Miembros

bottom of page